pátrání po dívce

POMOZTE najít Danielu (16)! Zmizela cestou do školy. Rodiče jsou zoufalí

Zoufalí rodiče i policisté intenzivně pátrají po teprve 16leté Daniele Dudlové z Komárova na Berounsku. Je možné, že ji od rodiny odlákal její přítel.

Pomozte najít Danielu Dudlovou, která je pohřešovaná od začátku listopadu. Rodiče mají o dosud bezproblémovou dceru neskutečný strach.


Šestnáctiletá Daniela odešla z domova v Komárově na Berounsku 7. listopadu. "Naposledy ji viděl otec u autobusové zastávky v Komárově v půl osmé ráno, odkud měla odjet autobusem do školy v Hořovicích," informovala agenturu Mediafax mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.
 

Do školy však už nedorazila, rodičům se neozvala, a tak matka požádala o vyhlášení pátrání. "Podle stop by mohla být v současné době na Pardubicku,“ zjistila policie. Jenže existuje i možnost, že dívka je mimo republiku.
 

Berounští kriminalisté totiž nevylučují, že studentku odlákal od rodiny její přítel. Je možné, že s 19letým přítelem odjela mimo Česko. "Odešla z domova totiž už letos v srpnu, a skutečně se zdržovali mimo republiku, ale dívka se po 14 dnech vrátila domů," poznamenala mluvčí.
 


Z dostupných informací vyplývá, že hledaná je pod silným vlivem svého mladého partnera. Jak dívka, tak mladík mají štíhlé postavy. "Ona je vysoká asi 175 centimetrů, má modré oči a dlouhé rovné blond vlasy," popsala dívku policejní mluvčí. 

Mladík má hnědé vlasy nakrátko ostříhané, zelené oči a měří asi 180 centimetrů. Podobu jejich aktuálního oblečení policie nemá k dispozici. Jakékoli informace o hledaném páru je možné telefonovat na linku 158.
 

vrl tn.cz / Mediafax