smutné čtení

Poslední vzkaz Arturovi. Co mu Iveta napsala? DOPIS NA ROZLOUČENOU

Rychtář a dopis na rozloučenou
Zdroj: Martin Mithofer
Rychtář a dopis na rozloučenou

Iveta Bartošová napsala těsně před sebevraždou dopis na rozloučenou. Adresovala ho svému jedinému synovi Arturovi. Tvrdí to alespoň Rychtář, který dopis ukázal jen pár hodin po smrti manželky veřejnosti.

"Miluju tě, nade vše, jsi dospělý a neztratíš se. Odpusť mi, já už nemám sílu jít dál. Dům je tvůj a peníze, které mi zbyly, taky. Miluju Tě. Tvoje máma," tohle stojí na bílém papíru, který v podvečer ukázal manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář novinářům. 

Tvrdí, že to je jeden z dopisů, který nechala Bartošová na rozloučenou. Druhý mu údajně zabavila policie. Ten byl určen právě jemu. Třetí věcí, které Iveta v domě nechala, je abstraktní obraz. 

Nikdo ale zatím nedokáže potvrdit, jestli dopis pro Artura opravdu psala Iveta. Písmo je kostrbaté a bylo psáno zelenou fixou. Černou fixou na něj bylo dopsáno datum 25. 4. 2014. Kdo tam čtyři dny staré datum dopsal, nikdo nechtěl říct. Ani policie nechtěla pravost dopisů potvrdit.
 


Iveta Bartošová zemřela před polednem na trati z Benešova do Prahy. Kousek od svého bydliště si lehla pod vlak. Zraněním, které utrpěla, podlehla na místě.


Nepřehlédněte:

Vzpomínka na Ivetu: Podívejte se, jak zářila na obrazovkách Novy

 

Související témata:
TN.cz