Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.10. 2013 06:09
Smrt Moniky a Klárky

Právník: V kauze Kramný už jsou jen dvě verze! Policie podezřívá 2 až 3 lidi

Zdroj: TN.cz

Právník, který se vložil do případu Petra Kramného, prozradil TN.cz exkluzivní informace z vyšetřování smrti Moniky a Klárky.

Konečně nové informace! Od české policie ani od ministerstva zahraničí jsme se za téměř tři měsíce od záhadné smrti Moniky a Klárky Kramných nedozvěděli téměř nic podstatného. Teď konečně promluvil muž, který se o kauzu začal zajímat ze své vlastní iniciativy.
 

Advokát Keroles Ezzat Bashier, který se specializuje na egyptské právo, si nechal z Egypta poslat kopii celého vyšetřovacího spisu. Zároveň se tamních úřadů zeptal na okolnosti celého případu. A protože je členem tamní advokátní komory a zároveň má v Hurghadě, kde se tragédie stala, kancelář, získal exkluzivní informace.
 

"Kramný není jediným podezřelým. Policie prověřuje ještě další dva až tři lidi. V podstatě ale vyloučili, že by ženy zemřely nešťastnou náhodou," tvrdí právník. Podrobné informace bude mít k dispozici v nejbližších dnech, kdy mu z Egypta dorazí celý spis.
 

"Jedna verze tedy je, že vrahem je pan Kramný. Druhá verze hovoří o těch dvou až třech mužích. Měli by to být zaměstnanci hotelu," dodal v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz advokát. Podle něj je vyšetřovací spis v arabštině a má 162 stran. Zatím ale není kompletní, chybí v něm ještě závěrečná zpráva z laboratoře a závěr vyšetřování.
 


Přestože Klárka a Monika zemřely na konci července, vyšetřování může být uzavřeno až za několik měsíců nebo i let, upozornil Keroles. Do té doby bude zřejmě muset zůstat Kramný v Egyptě.
 


Advokát zatím Kramného nekontaktoval. Jestli se s ním spojí, se rozhodne až ve chvíli, kdy spis prostuduje. Jenže Kramnému pomalu docházejí finanční prostředky.

 

ČTĚTE TAKÉ:
CO DĚLAT, když v cizině přijdete o někoho blízkého?

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Úmrtí v Egyptě! Jak poznáte, že vám jde o život a o zdraví?

Třetina žen zažívá domácí násilí. Bití většinou vidí děti! Kde hledat pomoc?

Znamení, že váš vztah je nebezpečný

Adrenalin ho málem stál život: Savka skákal na dovolené ze skalisek

 

vrl/hel TN.cz
Reklama