Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2014 21:07
Zase mají radost

Po výbuchu ve Frenštátu pochovali Adélku (2) a Radimka (5), teď se jim narodil Adámek

Zdroj: TV Nova

Manželé Konvičkovi, kteří před více než patnácti měsíci pochovali své dvě malé děti, které přišly o život při výbuchu domu ve Franštátu pod Radhoštěm, mohou zase prožívat štěstí. Narodil se jim totiž syn.

Před více než patnácti měsíci si prošli peklem. Při tragickém výbuchu ve Frenštátu pod Radhoštěm totiž přišli o dvě malé děti. V troskách zemřela teprve dvouletá Adélka a pětiletý Radimek. Po dnech plných hrůzy mají nyní jedny z prvních krásných, štěstím naplněných chvilek, které mladí rodiče prožívají.
 

Narodil se jim totiž Adámek. Radost má samozřejmě celá rodina, včetně prarodičů.

 

Podívejte se na reportáž:


 

Při explozi, kterou zavinil jeden z nájemníků, Antonín Blažek, zemřeli další čtyři lidé, včetně něj. Na ten osudný den určitě mladí rodiče nikdy nezapomenou. Díky malému Adámkovi ale rodinu snad už teď čekají radostné chvilky.
 


Adélka a Radimek přišli o život při výbuchu. Když se ozvala první exploze, vyskočil Ondřej z okna ve druhém patře na ulici. Skočil z výšky asi 5 metrů. "Skočil a volal na manželku, ať mu hodí z okna obě děti. Jenže v tom se ozvala druhá rána," popsal reportérům TV Nova svědek, který apokalyptický výjev sledoval z chodníku. Andrea život svým dětem zachránit nestihla.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lucie Vondráčková s těhotenským břichem! Je v tom?!

HIT INTERNETU: Dvouměsíční miminko řekne tátovi ´miluji tě´

TV Nova / hmr / Veronika Šarajová TN.cz