PŘEDPOVĚĎ: Bude pod mrakem. Ranní teploty mohou klesnout k osmi stupňům

Během středy bude počasí na našem území ovlivňovat studená fronta, která bude postupovat od severozápadu. "Fronta přinese až do konce pracovního týdne více oblačnosti,“ říká meteoroložka Dagmar Honsová.

Počasí by mělo být oblačné až zatažené, občas s dešťovými přeháňkami. "Odpolední teploty by se měly nejčastěji pohybovat kolem 25 stupňů Celsia,“ doplňuje meteoroložka.

 

Poslechněte si kompletní předpověď meteoroložky Dagmar Honsové:

 

 

Ve středu nás zpočátku dne čeká oblačná až polojasná obloha, v průběhu dne ale můžeme od západu očekávat zvýšenou oblačnost s přeháňkami. "Odpolední středeční teploty se zastaví v intervalu 21 až 25 stupňů Celsia. V Moravskoslezském kraji bude chladněji. Teplota se tam bude pohybovat do19 stupňů,“ říká Honsová.

 

AKTUÁLNÍ MAPU SRÁŽEK MŮŽETE SLEDOVAT ZDE.

AKTUÁLNÍ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NEJDETE ZDE.

 

Podobné počasí očekávají meteorologové i ve čtvrtek. "Počasí bude ve znamení oblačné až zatažené oblohy s deštěm a přeháňkami,“ předpovídá Dagmar Honsová. Ojediněle se mohou objevit i bouřky. "Odpolední teploty se zastaví v rozpětí 19 až 23 stupňů Celsia,“ říká meteoroložka.

 

 

Pátek bude ve znamení oblačné oblohy místy s dešťovými přeháňkami a s odpoledními teplotami v intervalu 20 až 24 stupňů Celsia. "O víkendu bude oblačnosti ubývat, bude převážně polojasno, pouze přechodně oblačno. Dešťové přeháňky se objeví jen ojediněle,“ říká Dagmar Honsová. Teploty se budou pohybovat v rozpětí 22 až 27 stupňů Celsia.

 

PSALI JSME:

Svatá Anna - chladna z rána, tropické teploty se jen tak nevrátí

 

"Svatá Anna – chladna z rána. Nejnižší ranní teploty by po celý týden měly klesat k 15 až 8 stupňům Celsia,“ uzavírá meteoroložka Dagmar Honsová.
 

TN.cz