TO JE RÁNA!

SYN PREMIÉRA RUSNOKA: Stydím se za Zemanovce, státní dluh splácet nebudu

Rusnoka zradil vlastní syn
Zdroj: facebook.com

To je rána! Syn současného premiéra v demisi Michal Rusnok má jasno! Nesouhlasí již s názory Strany práv občanů Zemanovci a vystoupil z tohoto politického hnutí. Proč? Stydí se za ně! Uvedl to na svém facebookovém profilu.

Syn Jiřího Rusnoka odešel od Zemanovců s tím, že vstup do strany považuje za mladickou nerozvážnost. "Já bych ty Svobodný nepodceňoval. Přece jenom pravicoví voliči pokud k volbám půjdou, budou hledat alternativu. jsem byl od ledna 2011 do července 2013 členem SPOZ, ale stydím se za to. Bylo to mladické selhání ala Pavel Kohout (spisovatel) v 50. letech. Ale teď jsem pochopil, že socialismus je největší zlo a člověk se musí postarat sám o sebe," napsal Rusnok mladší 8. srpna na svém facebookovém profilu.

 

A následně ještě tatínkovi přes sociální síť vzkázal: "Sorry Tati, já žádnej státní dluh splácet nebudu!". Těžko říct, jak na celou situaci reagoval premiér v demisi Jiří Rusnok. Je však pravděpodobné, že synovu akci na sociálních sítích nenechal bez odezvy. Tyto statusy totiž už z facebookové zdi Michala Rusnoka zmizely.

 

GALERIE: Michal Rusnok se svěřuje na Facebooku

1
/
8
Zdroj: Facebook official
Michal Rusnok FB 2

 

Jako člen Zemanovců byl Michal Rusnok ještě před dvěma lety aktivní straník. Teď ale Rusnok mladší kritizuje postoje Zemanovců a dokonce se na svém profilu opírá i do vrchního státního zástupce Ivo Ištvana. "Ten vrchní státní zástupce JUDr. Ištvan vypadá jako dementní úchyl," uvedl mladý Rusnok na svém profilu.

 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O KRIZI U ZEMANOVCŮ:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ivana a Kate nahá. Zemani ukazují sexy fotky!

Kolik peněz prošustrovali naši politici? Budete se divit!

tn.cz / bru