NOVÁ FAKTA

PŘIROZENÉ ÚMRTÍ! Zabila je DEHYDRATACE! Kramného advokátka šokuje závěrem pitvy

Téma:

NOVÁ EXKLUZIVNÍ FAKTA: Moniku Kramnou a její dceru v Egyptě zabila dehydratace! Šlo o přirozené úmrtí! Takové jsou závěry egyptské pitvy. S šokujícími závěry se portálu TN.cz svěřila Kramného advokátka Jana Rejžková.

"Podle závěrů pitvy, kterou bezprostředně po úmrtí vykonali egyptští lékaři, zemřely Monika Kramná a její dcera na dehydrataci. Šlo o přirozené úmrtí," uvedla pro TN.cz Jana Rejžková.
 

"Tento závěr byl doručen do spisu poté, co bylo zahájeno trestní stíhání mého klienta a byl vzat do vazby. Je to natolik zásadní závěr, který je rozporný se závěry Ústavu soudního lékařství, že podle mě jako pro obhajobu se tvrzení o zástavě srdce po zásahu eletrickým proudem rozplývá v mlhách," pokračovala Rejžková a dodala, že závěr egyptských lékařů je nutno vzít se vší váhou, protože pitva byla konána 24 hodin od úmrtí českých turistek. 
 

 

Jana Rejžková tak tvrdí, že pitevní protokol z Egypta a pitevní protokol z Ústavu soudního lékařství v Ostravě se ve výsledku zásadně rozcházejí. Egyptští lékaři podle Rejžkové jsou přesvědčeni, že Kramná a její dcera zemřely na dehydrataci. Čeští lékaři ale tvrdí, že příčinou smrti byla elektřina.

Takto advokátka Rejžková šokuje: 

 

 

"Policie je na rozcestí. Protože závěr "přirozené úmrtí" a závěr "elektrický proud" jsou natolik odlišné závěry, že je nutné to brát vážně. Ty dvě zprávy se naprosto rozchází," uvedla Rejžková.

 

Monika a Klárka zemřely za dosud nevyjasněných okolností na dovolené v Egyptě 29. července 2013. Češi od začátku tvrdí, že je zabil otec a manžel Petr Kramný, ten od začátku vinu popírá s tím, že jim bylo všem třem špatně a že se muselo jednat o nějakou otravu.
 

Připravujeme prohlášení advokátky rodiny Moniky Kramné Kláry Long Slámové, během odpoledne přineseme názor protistrany.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zpěvačce Marcele Březinové se oběsila maminka i manžel. S tím se nikdy nevyrovnám, říká

Poslední selfie: Tato kráska se vyfotila a pár vteřin poté zemřela

Související témata:
sta TN.cz