dočkají se?

Hrob Moniky a Klárky nemá náhrobek ani po 4 měsících! Kramný na to nemá peníze?

Pohřeb tragicky zesnulých Moniky a Klárky Kramných se konal v polovině srpna. Jejich hrob na hřbitově v Karviné ale stále nemá náhrobek. "Náhrobek vyberu podle svých představ. Měl by být moderní," nechal se Kramný slyšet po pohřbu. Ale zatím svůj slib nedodržel. Bude hrob Klárky s Monikou bez náhrobku už navždy?

Jak vypadá hrob Moniky a Klárky Kramných více než čtyři měsíce po jejich pohřbu? Rozhodně není zanedbaný, jsou na něm svíčky, hračky a další předměty. Jenže chybí to hlavní - náhrobek.
 

 

Proč ho Kramný zatím nezařídil? Nemá na něj peníze, nebo nemá čas se o hrob starat, když se po nocích schází s novou ženou?
 

O hrob by se ale Kramný postarat měl. Zvlášť když už v Egyptě slíbil, že Monice a Klárce pořídí důstojný náhrobek. Proč to do Vánoc nestihl, je otázkou, ke které se Kramný vyjadřovat nechce.
 

Takto vypadá hrob Moniky a Klárky po 4 měsících

GALERIE: Hrob Moniky a Klárky po 4 měsících

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Hrob Moniky a Klárky po 4 měsících - 1

 

 

Petr Kramný se nakonec z Egypta dostal, ale policie stále nemá, nebo neposkytuje k případu žádné konkrétní informace. Kramný se však potýká s dalšími problémy. Po tahanicích ohledně dědictví po Monice a Klárce nyní našli v Kramného skříňce drogy.

 

Podívejte se v galerii, jak vypadal hrob Moniky a Klárky měsíc po pohřbu:

GALERIE: Hrob Moniky a Klárky, které zemřely v Egyptě

1
/
5
Zdroj: TN.cz
Hrob Moniky a Klárky, které zemřely v Egyptě - 5

tn.cz / hru