Projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou získal Zlatou věž Zámečku

Hejbejte se
Zdroj: TV Nova
Hejbejte se

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, společný projekt TV Nova a občanského sdružení Dětské domovy v pohybu, získal již podruhé 1. místo v anketě Zlatá věž Zámečku v kategorii projekt roku.

Už pět let ji vyhlašuje časopis Zámeček, vydávaný pro děti ze všech dětských domovů a výchovných ústavů ČR, které v anketě hlasují o nejlepším dětském domově, akci roku, projektu roku a reportáži roku.

 

Cílem projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou je umožnit dětem z dětských domovů vyzkoušet si moderní formy sportovních a tanečních disciplín. Pravidelně se ho účastní několik desítek domovů z celé republiky, jejichž patrony se na finálovém klání v Praze každoročně stává třicítka tváří TV Nova.

 

 

Anketu již pět let vyhlašuje časopis Zámeček, který vydává dětské sdružení Duha pro děti ze všech dětských domovů a výchovných ústavů ČR. V ní mohou prostřednictvím anketních lístků hlasovat o nejlepším dětském domově, akci roku, projektu roku a reportáži roku.

 

Letošní, v pořadí již 3. ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou je již v plném běhu. Děti pilně trénují sestavy aerobiku, hip hopu, břišního tance a muzikál, těší se na letní soustředění i na podzimní finále, které se odehraje 13. listopadu v Praze.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova