Marný boj

Prostitutka si musela kvůli pokutám koupit větší kabelku!

Téma:

Radní v Brně se rozhodli že zlikvidují pouliční prostituci a vyhláškou zakázali nabízení sexuálních služeb na celém území města. Vyhláška platí dva měsíc. Jenže kněžky lásky se jim přesto každý večer vysmívají. A i když jim strážníci rozdali už stovky pokut, nikdo je neplatí.

Pouliční umělkyně Marcela drží kromě rekordu v počtu sexuálních partnerů ještě jedno brněnské prvenství. Tato dáma je největší sběratelkou pokut. Když jsme ji navštívili před dvěma měsíci, měla jich už kolem osmdesáti.
 

Nezaplatila ani korunu, protože oficálně nevydělává ani korunu. Když zastupitelé viděli, jaké nemravnosti se v Brně provozují, rozhodli se přitvrdit. Od července platí nejpřísnější zákaz na celém území Brna – strážníci mohou za placený sex nadělit oběma zúčastněným pokutu až třicet tisíc.
 

Marcela ale stojí na ulici dál, jen vyměnila dres a pořídila si větší kabelku, kvůli zákazu už má tolik pokutových bločků, že se jí do té staré nevejdou.
 


Aby se nová vyhláška dala vymáhat, museli by nejdřív strážníci zdokumentovat, jak se dívka vrtí na ulici. Pak tajně natočit jejího zákazníka při placení a nakonec i při výkonu v nedalekém křoví. Zatím se to příliš nedaří.
 

Kamery s optikou a nočním viděním strážníci ještě nevyfasovali. Zato budou brzo potřebovat nové bločky a propisky. V ulicích Brna se totiž pohybuje stopadesát lehkých dívek a všechny čekají na svoji pokutu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz / TV Nova / Josef Svoboda