vyjdou do ulic?

ČERVENÉ KARTY V AKCI! Lidé opět protestovali proti Zemanovi

Téma:

Prezident Miloš Zeman je v pondělí na návštěvě v jihomoravském kraji. Tisíce lidí po celém Česku mu dnes opět vystavili na protest proti jeho chování a výrokům červenou kartu.

Miloš Zeman je, zdá se, mnoha českým občanům trnem v oku. Po bouřlivých protestech 17. listopadu, kdy prezidenta na Albertově zasypala sprška vajíček a dalších předmětů, jsou aktuálně na programu další protestní akce.

 

 

Prezidentovi odpůrci se tradičně svolávají na sociálních sítích. A akce proti Zemanovi tam mají velký ohlas. Skupina s názvem "Den, kdy si všichni vezmou červené tričko na protest proti Zemanovi" má přihlášených 58 tisíc účastníků protestní akce. Samozřejmě se nedá čekat, že by se necelých 60 tisíc lidí vydalo společně protestovat proti prezidentovi, ale číslo už to rozhodně není zanedbatelné.

 

 

Samozřejmě se na sociálních sítích sdružují i prezidentovi příznivci, kteří vystupují na jeho obranu a nesouhlasí s protesty a červenými kartami. Nemají však na internetu takovou sílu, jako skoro 60 tisíc Zemanových odpůrců.

Související témata:
hru TN.cz