Paroubkovi si odnesli Margaritu domů

Maminka Petra je nesmírně šťastná. V sobotu si pyšní rodiče odnesli Margaritu domů.

Anketa

Kterému z rodičů je malá Margarita podobnější?


Hlasovalo 821 lidí. (Muži: 821 | Ženy: 0)
TV Nova jako první televize navštívila v pátek poprvé novopečenou maminku Petru Paroubkovou a malou Margaritu v motolské nemocnici, ještě před tím, než si ji rodiče v sobotu odnesli domů. Článek o narození Margarity TADY.

 

Po druhé hodině odpoledne opustili manželé Paroubkovi motolskou nemocnici, v náručí si odnášeli Margaritu.


"Po setkání s novináři zamířili do svého bytu v Motole," řekla mluvčí Petry Paroubkové Michaela Škardová.
 

Petře Paroubkové role matky moc sluší. Nemůže se na holčičku vynadívat. "Říkám jí buchtičko. Když jsem při porodu slyšela dětský pláč, cítila jsem neuvěřitelné štěstí," svěřila se reportérovi TV Nova Petra Paroubková.


Margarita má tmavě modré oči a nechá svou maminku vyspat maximálně dvě hodiny.


V dohledné době se Margarita dalšího sourozence prý nedočká. Petra Paroubková se cítí dobře a zvládá všechno bez problémů.


První dcera Petry a Jiřího Paroubkových přišla na svět v neděli 1. listopadu v 11:27 s váhou téměř 3,5 kila a 47 centimetrů. Holčička se narodila sedm dní před termínem porodu. Poprvé se o těhotenství mladé manželky Jiřího Paroubka veřejnost dozvěděla v květnu.


Petra Paroubková o něm informovala v tiskovém prohlášení. Šestapadesátiletý Jiří Paroubek už má dospělého syna Jiřího z předchozího manželství. Více TADY. O 21 let mladší manželku Petru si vzal předloni.


Rozhovor s Jiřím Paroubkem po narození Margarity

 


Šéf ČSSD si pochvaloval obětavost své ženy. "Moje manželka nakoupila všechno, co je potřeba, je úžasně připravena,“ řekl s úsměvem. Ale otcovství někdy bývá pořádná dřina. "Zjistil jsem, že při přebalování se používá jiná technika než před 25 lety, ale budu se to snažit zvládnout,“ dodal předseda ČSSD.

sn s přispěním Adama Halmošiho TN.cz