Exekuce u Řepků

PRVNÍ VÝPOVĚĎ ERBOVÉ: Nemůžu za to, brečí

Téma:

Vlaďka Erbová, manželka známého fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky, ráno v Černošicích zranila pracovníka exekutorské kanceláře. Exekutoři byli ve vile kvůli dluhům Tomáše Řepky. Ten dluží na výživném svým dětem Veronice a Tomassovi okolo milionu korun! Přečtěte si, co k celé nehodě řekla Erbová.

Manželé Řepkovi mají pořádný problém. Nejenže Řepka dluží téměř milion na výživném svých dětí, jeho současná manželka, modelka Vlaďka Erbová, teď najela do exekutora a možná z toho bude mít pořádné problémy.
 

Ona sama tvrdí, že to byla jen nehoda. "V žádném případě to nebyl úmysl. To fakt byla nehoda. Já jsem ho opravdu neviděla," řekla po incidentu rozrušená Erbová.
 


"Chtěla jsem odvézt syna do školky. Věděla jsem, že si jdou pro auto. Když jsem couvala vůbec jsem nezaznamenala, kolik lidí přijelo. Nezkontrolovala jsem si zrcátka. A na příjezdové cestě, rána. Tam byl pán, kterého jsem neviděla. Prostě to nebyl úmysl. Chtěla jsem jen jet do školky, měla jsem tam svého syna. Byla jsem rozrušená. Ta situace už je dlouhá. Prostě to nebyl úmysl," popisovala Erbová.
 

Podvíejte se na reportáž TV Nova z Poledních Televizních novin:
 


 

"Pán seděl, povídal se mnou. Přijela záchranka, která ho odvezla do nemocnice. Teď jsem dostala informaci z kanceláře exekutora pana Komárka, že ho propustili z nemocnice. Chci vědět, jak mu je. Pokud mi to bude umožněno, chtěla bych ho navštívit. Jsem člověk a byl taky člověk," uvedla modelka.
 


Exekutoři ovšem uvádějí trochu jinou verzi. Z té nepřímo vyplývá, že Erbová o exekutorech musela vědět. "Pokus o soupis movitých věcí skončil útokem manželky dlužníka (Vlaďky Erbové - pozn. red.) na zaměstnance soudního exekutora. Najela do něj automobilem Mercedes-Benz GL 350, který byl posléze zajištěn. Napadený je v současné době v péči lékařů," popsala mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sagvan Tofi se topí v dluzích, byla na něj uvalena exekuce

Exekuce u Dary Rolins? Ukázala nám účetnictví

TN.cz