Kam ty peníze dává? Ransdorf bere půl milionu měsíčně, ale dluží 10 milionů

Miloslav Ransdorf
Zdroj: Mediafax
Miloslav Ransdorf se topí v dluzích.

Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf má na krku další dluhy. TV Nova zjistila, že k téměř sedmimilionovému dluhu bývalému známénu teď přibyl další. Ransdorf dluží přes tři miliony korun také ostravské zkrachovalé kampeličce UNIBON.

Miloslav Ransdorf teď dluží, kam se podívá. Na katastrální úřad už dorazil exekuční výměr, kvůli kterému byl Ransdorfův majetek zablokován. Europoslanec se přesto dál o svých dluzích odmítá bavit. Jeho právník ale slibuje, že vše včas zaplatí.

 

"Jedná se o pohledávku ve výši tří milionů korun a věřitelem je kampelička Unibon. Europoslanec nesmí nakládat se svými nemovitostmi,“ říká mluvčí katastru Daniela Šustrová.

 

PSALI JSME:

Ransdorf z KSČM má problém! Kolem jeho domu krouží exekutoři

 

Ransdorfa topícího se v dluzích jsme zastihli na cestě do Štrasburku do Europarlamentu. O svém už druhém obřím dluhu se ale bavit nechtěl. "Rušíte! Já vás odkážu na svého právníka, nebudu s váma jednat, věci vyřizuje právník,“ odmítá jakoukoliv diskuzi na téma svých dluhů komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf. Teď mu hrozí, že kvůli exekuci přijde i o byt v domě v pražských Záběhlicích.

 

Ransdorf si přitom jako europoslanec měsíčně přijde na půl milionu korun. I to mu ale na splácení evidentně nestačí. Vedle třímilionového dluhu ostravské kampeličce nasekal ještě dvakrát tak větší dluh svému známému Vratislavu Šlajerovi. I tady už zasahuje exekutor.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Evropský parlament zbavil Ransdorfa imunity

 

"Je to dneska za těch 9 let asi 7 milionů. On byl vždycky nepraktický. Byl svým způsobem genius, ale přejít ulici by měl vždycky s nějakým průvodcem, říká věřitel Vratislav Šlajer. Právě přechody jsou dalším Ransdorfovým prokletím. V rozmezí jednoho roku srazil na přechodu dvě ženy. A do třetice přehlédl projíždějící auto když vjížděl na hlavní silnici.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

Ransdorfův právník dnes tvrdil, že oba dluhy co nejdřív zaplatí. Do té doby ale exekuce trvá.

hru Televizní noviny