Mohla žít?

Rodina Ivety chtěla zabránit svatbě s Rychtářem! Proč to nevyšlo?

Rychtář se zesnulou Ivetou Bartošovou
Zdroj: Herminapress.cz
Iveta Bartošová na svatbě s Josefem Rychtářem

Dalo se smrti Ivety Bartošové zabránit? Její bývalý přítel Domenico Martucci je přesvědčený o tom, že ano. Před svatbou s Josefem Rychtářem se rodina snažila Ivetu zbavit svéprávnosti. Ale neúspěšně.

"Mrzí mě, že si všichni myslí, že rodina Ivety nepodnikla žádné kroky k tomu, aby zabránili její svatbě s Josefem Rychtářem. Přitom v tichosti bojovali, jak jen to bylo možné," řekl Martucci deníku Aha!

 

Iveta si Josefa Rychtáře nakonec vzala. Svatba se konala krátce po jejich návratu z mediálně sledovaného "únosu" do Itálie, kterým loňské léto žila celá Česká republika. Rychtář tehdy sliboval, že Ivetu dostane na léčení. Ale nestalo se.

 

 

Místo toho Rychtář naplánoval svatbu, její termín nedal vědět ani rodině Ivety. Maminka tak o svatbě neměla tušení, nedostala ani pozvánku, což jí bylo pochopitelně velmi líto. "Nedá se nic dělat. Naše vztahy se už asi nikdy nezlepší. Nezavolal mi dokonce ani pan Rychtář, který mě dosud o všem informoval," svěřila se maminka Ivety Svatava deníku. O svatbě se dozvěděla z tisku.

 

A o co se rodina Ivety snažila po jejím návratu z Itálie? Domenico Martucci, který rodině poskytl služby svého právníka, konkrétní kroky neprozradil, ale podle všech dostupných informací se mělo jednat o pokus o zbavení svéprávnosti Ivety Bartošové. Možná mohla populární zpěvačka ještě žít...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivé fotky z mobilu: Tělo Ivety Bartošové na kolejích než ho zakryla plachta

VIDEO: Bláznivé vystoupení Ivety Bartošové. To musíte vidět!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Popelka Iveta zpívá pro prince!

Související témata:
hru TN.cz