Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2013 14:22
sex a politika

Rodina Janičky Vopěnkové promluvila: Co na Schwarzenbergovu přítelkyni vytáhli?

Jana Vopěnková
Zdroj: Extra.cz/isifa.com

Když Karel Schwarzenberg (75) vzal svou přítelkyni Janičku Vopěnkovou (25) na Českého slavíka, ani jeden z nich netušil, co se strhne za povyk. Rodina Janičky nyní promluvila a není to vůbec hezké.

Jana Vopěnková pochází z malé obce Nepomyšl, ale vždy toužila po velkém světě. Po lesbických hrátkách ve vesnické hospodě se několikrát svlékala na jedné pražské diskotéce před tanečníky a pak už potkala Karla Schwarzenberga a ten ji vzal na vyhlašování Českých slavíků. Od té doby ruch kolem nesourodého páru vůbec neutichá.
 

Nyní k tématu promluvila také Janina teta Ilona Štechmillerová. A věci, které prozradila, vůbec nejsou pro Vopěnkovou přívětivé.
 

"Máma ji udělala někde v kopřivách za kulturákem. Řekla mi jen, že si nemohla pomoct, připomínal jí Robina Hooda. On se na ně samozřejmě vykašlal," sdělila deníku Blesk tetička Ilona.
 

124

Jana už to zná

Zdroj: TV Nova

Pornografické fotky Jany Vopěnkové - 3

Hodnocení:


 

Podle tetičky je chyba na straně rodiny. Matka prý malou Janičku od dětství rozmazlovala a naučila ji k lásce k penězům. Když dívka dospěla, vyrazila do velkého světa hlavního města a zde se nabízela mužům tak dlouho, až si získala přízeň pětasedmdesátiletého předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga.
 

13

Další nahé foto Jany Vopěnkové

Zdroj: extra.cz

Snímky, které získal portál Extra.cz - 2

Hodnocení:

 

Schwarzenberg za svou Janu prý utrácí nemalé částky. Dívka se dokonce naučila nakupovat v nejluxusnější ulici České republiky. V Pařížské ulici ji dobře znají a ví, že si může dovolit zaplatit i velmi drahé šaty.
 


 

Sám Karel Schwarzenberg se o své mladičké přítelkyni bavit nechce. Tvrdí, že je to jeho soukromá věc. Nepochopil, že to není tak zcela pravda. Jako vrcholový politik má přístup k řadě citlivých informací. Dlouho působil jako ministr zahraničí a veřejnost má právo vědět, s kým se po nocích stýká a komu se svěřuje.
 


 

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ - JAK JSEM SVLÉKAL JANIČCE VOPĚNKOVÉ KALHOTKY!
 

NOC VÁŠNĚ - PRVNÍ VIDEO ZE SETKÁNÍ KARLA SCHWARZENBERGRA A JANIČKY VOPĚNKOVÉ!
 

NÁVŠTĚVA V HOSPODĚ, KDE JANIČKA UKÁZALA LESBICKÝ SEX!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slavné holky, které jdou po penězích: 10 nejznámějších českých zlatokopek

Nemocného Drobného nechala jeho zlatokopka. Zdrcený bývalý idol teď promluvil

 

sta TN.cz
Reklama