Kde je pravda?

Rychtář popírá Ivetino volání o POMOC! Jak to OPRAVDU bylo s poslední SMS před SMRTÍ?

Bartošová - SMS
Zdroj: TN.cz
Téma:

Manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář nepřipouští, že by Ivetu Bartošovou trápil a mohl za její smrt. Zprávy SMS, které Iveta odesílala před smrtí svým přátelům však naznačují, že ve vztahu Ivety Bartošové a jejího manžela nebylo všechno v pořádku. Proč se zpěvačka rozhodla ukončit svůj život v den narozenin svého manžela? A jak to bylo s SMS, které posílala přátelům?

V souvislosti se smrtí Ivety Bartošové se objevily spekulace, že její vztah s Josefem Rychtářem poslední dobou procházel velkou krizí. Poslední lidé, se kterými Iveta Bartošová před tragickou událostí mluvila, byli její nejbližší přátelé, kterým se v SMS zprávách svěřila, z čeho má největší obavy a také jak se k ní její manžel chová.Josef Rychtář ve speciálu pořadu Prásk uvedl, že neexistují žádné SMS, ve kterých by Bartošová volala o pomoc. Podle výpisů hovorů prý byla spokojená. Celé jeho vyjádření si můžete pustit na webu Novaplus.cz ZDE.

Iveta Bartošová se synem Arturem Štaidlem
Všechno o Ivetě Bartošové najdete zde

“Iveta žádné takovéto zprávy neposílala a to mohu doložit, z jejího telefonu a i z výpisů z účtu. Žádné takovéto zprávy, které by zpochybňovaly naše manželství. Zprávy, kde by nějakým způsobem volala o pomoc, že se mnou je nespokojená… Tak takové zprávy se nestaly.“

“Mám v telefonu zprávy do poslední chvíle, do dnešního dne, kde jsme si velmi hezky psali.“

Poslechněte si, co o SMS říká Josef Rychtář:Josef Rychtář v době smrti své manželky nebyl doma. Poté, co se vrátil a našel dopis na rozloučenou, rozběhl se ke kolejím, ale už bylo pozdě. když zjistil, co se stalo, podlomila se mu kolena a nemohl svoje tělo vůbec ovládat.
 

Lidé kladou k vile zpěvačky a na koleje květiny a svíčky:

GALERIE: Lidé přinesli svíčky a květiny na místo, kde zemřela Iveta Bartošová

1
/
16
Zdroj: TN.cz
Květiny pro Ivetu Bartošovou - 13


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Jak se loučila Iveta s manželem: Rychtář ukázal obraz na rozloučenou
OBRAZEM: Připomeňte si, jak šel čas s Ivetou Bartošovou
Jen jednou mi chtěl zlomit ruku´. Co ještě psala Bartošová v sms těsně před smrtí?

tn.cz / vem