Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

proč to udělal?

Rychtář VYHODIL FOTKU IVETY! Skončila mezi lahvemi od piva a slupkami od brambor

Josef Rychtář se neustále dušuje, že Ivetě by nikdy neublížil a že ji miloval. Proč ale tedy vyhazoval do odpadků její zarámovanou fotku?

Vypadá to, že smutek Josefa Rychtáře po tragické smrti jeho manželky Ivety Bartošové není tak hluboký, jak by se mohlo na první pohled zdát. Chvíli se tváří, že se mu zhroutil svět, chvíli zase exhibuje před novináři, nebo se rve na ulici se svým sokem Zdeňkem Macurou. Zkrátka smutek v jeho podání má mnoho tváří.

 

Redakci TV Nova se ozval šokovaný divák, který upozornil na skutečnost, že Josef Rychtář vyhodil v odpadcích zarámovanou fotografii své zesnulé ženy Ivety. Válela se mezi prázdnými lahvemi od piva, šlupkami od brambor a prázdnou krabičkou cigaret. Tak se chová člověk, který drží smutek po smrti své milované polovičky?

 

 

Ze strany Josefa Rychtáře se rozhodně nejedná po smrti Ivety Bartošové o první podivné chování. Už po její smrti si z trati odnesl kámen s jejím vlasem a zaschlou krev. Podrobnosti čtete zde.

 

Iveta Bartošová zemřela tragicky minulé úterý, když v dopoledních hodinách spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Od té doby se spekuluje o roli Josefa Rychtáře v tragickém případu. Mohl Ivetě v sebevraždě zabránit, nebo na ní měl naopak svůj podíl?

 

 

Rychtáře včera vyslýchala dlouhých 5 hodin policie a pak ho dokonce dva vyšetřovatelé navštívili doma. Odjeli přibližně po hodině. Podrobnosti o jejich návštěvě najdete zde.

 

Státní zástupkyně Kamila Vildová později uvedla, že Josef Rychtář  není podezřelý z jakékoliv spoluúčasti na sebevraždě Ivety Bartošové. Podobné úkony policie jsou v takovýchto případech prý zcela běžné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Tajemství Ivety Bartošové: Před Rychtářem schovávala 400 tisíc!

TN.cz