Italská telenovela

Rychtářovi došla trpělivost! Pátrání po milované Ivetě balí a vrací se do Česka

Bartošová, Macura, Rychtář
Zdroj: TV Nova / Facebook

Velké drama - pátrání po Ivetě Bartošové - zřejmě definitivně končí! Nebo možná ne? Už jsme se dočkali několika zvratů, možná dalších se dočkáme i v průběhu čtvrtka. A to i přestože Ivetin partner Josef Rychtář pátrání po milované Džambulce prý vzdává!

"Už nemohu, končím!" To prý řekl partner Ivety Bartošové Josef Rychtář. Svoji milovanou Džambulku tak nechá ve spárech jejího samozvaného záchrance Zdeňka Macury. Rychtáře zřejmě už nebaví Ivetu s Macurou nahánět po celé Itálii.
 


Rychtář totiž sem a tam jezdí po pobřeží Itálie. Byl v Bibione, poté se s Macurou domluvil, že mu Ivetu předá na čerpací stanici asi 200 kilometrů od Bologne. Jenže tam k setkání nedošlo. Poté Macura nasměroval Rychtáře na další pumpu, ale orientačně selhal, protože Rychtáře poslal o 140 kilometrů jinam.
 

Třetí pokus o předání Ivety měl proběhnout v Pesaru, tam mělo za účasti svědků dojít k setkání. Opět ale vše vyšlo naprázdno. Macura dostal strach, že od Rychtáře dostane na budku, a raději vzal do zaječích.
 


Věčné tahání za nos už Rychtářovi zřejmě pořádně leze krkem, proto podle informací Prásk.tv a Blesku se rozhodl celou akci vzdát a vrátit se do Česka.


 

Rychtář tvrdí, že chtěl získat Ivetu, aby jí pomohl s problémy s alkoholem. Bývalou zpěvačku chtěl okamžitě odvézt do Česka do protialkoholní léčebny. Bartošová se ale prý chce léčit v zahraničí.

 

Zda v kauze "Bartošová" dojde ještě třeba k dalšímu zvratu, pro vás i nadále sledují redaktoři Prásk.tv a Blesku.

 

Jak podle vás skončí italský příběh Ivety Bartošové, Rychtáře, Macury a hraběte Martucciho? Napište nám to na zpravy@nova.cz. Nejlepší příspěvek obdrží 500 Kč. Do předmětu zprávy napište "Bartošová" a nezapomeňte uvést na sebe kontakt.

Prásk.tv tn.cz / hmr