Sexuální skandál

S dcerou zplodil dvě děti! Dostal 12 let vězení, odvolal se a uspěl

Téma:

Olomoucký vrchní soud vrátil ke kauze zatím nepravomocně odsouzeného muže, který se svou vlastní dcerou zplodil dva potomky. Dostal za to dvanáctiletý trest ve vězení. Proti rozsudku se odvolal a uspěl.

Jednání vrchního soudu se obešlo bez hlavního aktéra. Dvanáctiletý trest se mu zdál být příliš vysoký, proto se odvolal. Jeho dcera u výslechů tvrdila, že ji v podstatě ke společnému sexu donutil otec.

 

Ten sice časté pohlavní styky přiznal, obhajobu ale postavil na tom, že ho k sexu lákala dcera. Navíc údajně netušil, že je jeho pokrevní dcerou - někdejší manželka měla prý v době jejího zplození styk s několika muži. Tuto verzi ale vyvrátily testy. Vůbec jeho obhajobě soud ani dnes neuvěřil, přesto mu trest o dva roky snížil.

 

 

"Byly i okolnosti svědčící ve prospěch obžalovaného, že se o rodinu dobře staral v minulosti a důvodem byla rovněž ta skutečnost, že ty následky toho dlouhodobého jednání obžalovaného neměly na poškozenou takový fatální dopad," sdělila TV Nova Margita Dostálová, obhájkyně odsouzeného.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dojemné video: Příběh předčasně narozeného chlapečka, který sto dní bojoval o život

Milenka Saši Rašilova prý čeká dítě!

Související témata:
pet/ Petr Zapletal TN.cz