Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ze střelcova Facebooku

"S vidlema na Hrad!!!" Lidé podporují střelce Vondrouše

Pavel Vondrouš vystřelil v pátek na prezidenta Václava Klause z airsoftové pistole. Svým činem chtěl upozornit na "hluchotu a slepotu vlády na nářky občanů České republiky.“ Jeho útok vyvolal v Česku mnoho reakcí – pozitivních i negativních.

Dokladem toho, že Pavel Vondrouš vzbudil svým činem mnoho emocí a zájmu, je jeho facebookový profil. Za jediný den po střelbě mu přibylo neuvěřitelných 400 přátel a jeho "zeď“ se doslova hemží vzkazy, které mu zpravidla vyjadřují podporu.

 

Podívejte se, jak Pavel Vondrouš střílel na prezidenta Václava Klause z airsoftové pistole:

 


 

"Díky, Pavle a držím palce, ať všechno dopadne dobře. Ať z tebe neudělají dalšího teroristu – viz Smetana,“ naráží Hana Blažková na osud olomouckého řidiče autobusu Romana Smetany, který na předvolební plakáty přimaloval politikům tykadla a od té doby má oplétačky s policií a soudy – dokonce už byl i ve vězení. Bára Svobodová napsala na Vondroušovu zeď jednoduchý vzkaz podpory: "Stojíme za tebou, jsi borec :-).“

 

 

Další facebookoví přátelé Pavla Vondrouše nabádají, aby ve svém úsilí vydržel: "Myslím, že si rozumíme, Pavle. Moc Ti teď držím palce, abys vydržel ty pakárny, který Ti tento režim asi připraví, než se to konečně celý rozsype,“ napsal František Lavička. Uživatel Ing Jaroslav Franc také čin Pavla Vondrouše schválil: "Ač fanatický vyznavač Václava Klause, musím uznat, že Váš čin má velikou symboliku a snad se již něco v této společnosti pohne. V demokracii dávno nežijeme a tak jsou všechny prostředky vhodné,“ napsal Ing Jaroslav Franc.

 

 

Josef Mottl Pavla Vondrouše zase ujišťuje, že národ s jeho činem souhlasí. "Líbí se mi, že to máš v hlavě srovnaný, protože se snaží z tebe udělat cvoka a bůhví, co všechno. Nenech se a mluv s rozumem. Lidi moc dobře vědí, proč jsi to udělal, a stojí za tebou,“ napsal Josef Mott. To Davor Pajan se spokojil s mnohem jednodušším vzkazem: "Dobře ty! S vidlema na hrad!!!"

 

Podívejte se v galerii na fotografie ze střelby a zatčení Pavla Vondrouše:

 

Atentát na prezidenta Klause plastovou pistolí

1
/
16
Zdroj: Mediafax
Na prezidenta Klause stříleli z plastové pistole - 1

tn.cz / hru