pomozte pes v ohrožení

Sedmiměsíční fenku Wendy ukradli z pražského bytu. Neviděli jste ji?

Ukradená fenka Wendy
Zdroj: TN.cz

Neznámí zloději se ve čtvrtek kolem poledne vloupali do bytu paní Marečkové z pražských Záběhlic. Kromě nějakého majetku si ovšem odnesli i sedmiměsíční fenku ridgebacka, která slyší na jméno "Wendy". Zoufalá majitelka teď prosí o pomoc všechny, kdo by její štěně někde viděli.

Blanka Marečková svou Wendy postrádá už skoro dva dny a zatím vůbec netuší, co s ní může být. "Je to štěně, co žije uvnitř domu a proto máme hrozný strach. Je velice hodná a hravá. Musel to pro ni být hrozně traumatizující zážitek, když se sem zloději vloupali a následně jí i sebrali, nebo někde vyhodili?" obává se paní Marečková.

 

Podívejte se v galerii na fotky ukradené fenky Wendy:

GALERIE: Ukradená fenka Wendy

1
/
5
Zdroj: TN.cz
Ukradená fenka Wendy - 3 ; Ukradená fenka Wendy

 

Pejsek může být skoro kdekoliv, jak majitelka tuší. Štěně ridgebacka by se pravděpodobně dalo i docela dobře prodat, je tedy možné, že Wendy se objeví v nějaké nabídce. Samozřejmě je možné, že zloději Wendy jen někam odnesli, aby mohli bez obav vykrádat byt paní Marečkové. V tom případě by mohla být naprosto kdekoliv. "Prosím proto všechny, pokud se jí někdo ujal, aby nám jí vrátil. Byla na nás velice závislá. Je čistokrevná, jen nemá rodokmen. Bohužel byla doma bez obojku, takže pokud by byla venku, nebude ho na sobě mít," říká paní Marečková a má samozřejmě obavy i o její zdravotní stav. "Bude s největší pravděpodobností velice vystrašená a hladová."

 

Pokud jste Wendy na fotografii poznali a někde ji viděli, napište paní Marečkové na mail mareckova.blanka@seznam.cz, nebo nám zavolejte na linku 606 09 09 09. Děkujeme!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejroztomilejší video: Slůně si chce hrát a snaží se vzbudit psa

Chcete ho? Tento pes byl předurčen zemřít, teď ale hledá domov

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hru