konec velké lásky

Šembera (19): Zásnuby zase zrušil! Pár dnů po pokusu o sebevraždu

Život Lukáše Šembery je jak na houpačce. Bývalý motocyklový závodník se před pár dny neúspěšně pokusil o sebevraždu. Pak se zasnoubil se svou přítelkyní Simonou a dnes se s ní rozešel.

Lukáš Šembera nemá lehký život. V 19 letech toho má za sebou víc než mnohý starší chlap. Závody na motorce, pád a následné ochrnutí, velkou dřinu při rekonvalescenci, pokus o sebevraždu, zásnuby a nyní nově i rozchod.

 

Lukáš prožíval v poslední době těžké chvíle. Před nedávnem se pohádal se svou přítelkyní, nedařilo se mu ve škole a vše vyústilo v pokus o sebevraždu. "Život byl stále těžší a těžší. Bylo tam ten den víc problémů. Přepnulo se mi to v hlavě a stalo se, co se stalo,“ říkal Lukáš Šembera poté, co si sáhnul na život. To se mu naštěstí nepodařilo "Život mi dal po pokusu o sebevraždu další šanci,“ okomentoval to ochrnutý Lukáš.

 

 

V nemocnici mu vrátila úsměv na tvář přítelkyně Simona, kterou Lukáš požádal o ruku. A ona souhlasila. "Jsme spolu šťastní, těšíme se na společný život,“ radovala se Simona. Ani handicap jejího milého ji nijak neodrazoval, už její minulý přítel byl totiž upoutaný na vozíček. "Jsem s tím vyrovnaná. Umím s tím žít," říkala pohledná tmavovláska Simona.

 

Podívejte se na reportáž o Lukášově zasnoubení:

 

 

Vše se zdálo být na dobré cestě a oba mladé lidi měl čekat spokojený život. Jenže osud tomu chtěl jinak. Láska nevydržela. Simona byla se svými přáteli na nějaké oslavě, kde jí někdo řekl, že Lukáš je mezitím ve společnosti jiné dívky. Ona mu tedy hned volala a chtěla vědět, jestli je to pravda. Lukáš to popřel, ale Simona mu nevěřila. To se ochrnutého motocyklisty velmi dotklo a vztah ukončil.

 

 

Končí tak příběh velké lásky, která pomohla překonat ty nejhorší nástrahy života. Simona se už odstěhovala zpátky na Slovensko ke svým rodičům a oba mladí lidé tak půjdou cestou života každý zvlášť.

s přispěním Kateřiny Pichalové tn.cz / hru