Komerční sdělení Láska v pražské MHD

Koncerty v metru a vagony pro nezadané. Dopravní podnik plánuje zážitkové cestování

Pražský Dopravní podnik chystá seznamku v metru! Poslední vagony každé soupravy by byly určeny pro nezadané, kteří by měli právě zde možnost navázat vztah. Kromě toho chystá řadu koncertů přímo ve stanicích metra.

Dopravní podnik a ROPID chtějí k cestování pražskou hromadnou dopravou nalákat i ty, kteří do školy či zaměstnání obvykle cestují autem. Vagony pro nezadané však nejsou jedinou plánovanou novinkou. Informační materiály a plakáty budou mít novou provokativní podobu.

 

"Chceme veřejnosti ukázat výhody cestování v MHD, které často ani nevnímáme. Plakáty lidem ukážou, že si na některé věci najdeme čas opravdu jen během těch pár desítek minut cestou v tramvaji nebo metru," říká o kampani Kde jinde :-) generální ředitel Dopravního podniku Milan Křístek s tím, že součástí plakátů budou i texty Michala Viewegha nebo kapely Mandrage.

 

 

Nezůstane zdaleka jen u plakátů, Dopravní podnik připravuje i celou řadu akcí, které by měly přilákat nové cestující. Kromě vagonů pro nezadané to budou i nejrůznější soutěže o nejlepší milostné dopisy až po pravidelné koncerty skupin ve stanicích metra.

 

Co říkáte na vagóny pro nezadané? Líbili by se vám koncerty v metru? Piště nám své názory na Facebook.
 

ana TN.cz