smrt v egyptě

Šílená teorie z Egypta: Zabila Monika svou dceru a pak i sebe?

Monika a Klárka záhadně zemřely v Egyptě
Zdroj: facebook.com

Smrt dvou Češek v Egyptě vyvolává stále mnoho otázek. Policie stále nemá jasno, jak Monika a její dcera Klárka zemřely. Naposledy se objevila teorie, že zabíjela právě Monika. Nejprve svou dceru, a pak i sebe. Je to ale reálné?

Obě dívky zabil silný jed, který jim rozleptal žaludky. Lékaři byli ze způsobu smrti matky a její dcery zcela v šoku. Policie, která případ vyšetřuje, pracuje s několika vyšetřovacími verzemi. Jednou z nich je varianta, že zabíjel otec rodiny. To však vyvrací jeho kamarád, který tvrdí, že Petr je fajn chlap a určitě nezabíjel.

 

Nyní se v českých médiích objevil další scénář, byť velmi přitažený za vlasy.. Mezi podezřelé se dostala i zesnulá Monika. To by znamenalo, že nejprve dala jed své šestileté dceři a pak si ho vzala sama. To se však zdá, jako velmi nepravděpodobné. Těžko si lze představit, že matka zabije svou dceru a následně i sebe silným jedem, který oběma rozleptá žaludek. I kdyby byla matka v sebezoufalejší situaci, asi by volila pro sebe a svou dceru méně bolestivý způsob smrti. 

Možnost, že by zabíjela právě maminka Monika se nezdá ani jejím kolegyním z domova důchodců, kde pracovala. "Šlo o usměvavou, vyrovnanou a pohodovou kolegyni," řekla deníku Blesk šéfka domova důchodců Eva Cholewová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tragédie v letním ráji: Neuvěříte, co postihlo Agátu Prachařovou na dovolené!

Jedovaté účtenky z obchodu! V ohrožení jsou i zuby? Proč?

Úmrtí v Egyptě! Jak poznáte, že vám jde o život a o zdraví?
6 nejčastějších letních úrazů. Jak se jim vyhnout a nezkazit si dovolenou?
Lékařka radila, co vám hrozí na cestách! Máte se bát?

tn.cz / hru