Byla namol

SKANDÁL v mateřské školce na Třebíčsku: Učitelka (47) nadýchala téměř 3 promile!

Téma:

Třebíčskem hýbe pořádný skandál. Jedna z učitelek v tamních mateřských školách se totiž starala o děti, ačkoliv byla úplně namol, nadýchala totiž téměř 3 promile.

Měla na starosti malé děti, přesto přišla do práce opilá. Hodně opilá! Učitelce mateřské školky z Třebíčska naměřili téměř 3 promile alkoholu. Její chování se nezdálo kolegyním, které na její opilství upozornily policii.
 

"Sedmačtyřicetiletá žena je podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Hrozí jí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti," řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová ČTK.
 

Policie se o případu dozvěděla v úterý 1. dubna po 13. hodině od zaměstnance školského zařízení. "Její jednání se mu zdálo podezřelé a měl obavu o děti, které měla žena v té době svěřené do péče. Proto požádal o příjezd policejní hlídky," uvedla mluvčí. Dohled nad dětmi převzala ve školce okamžitě jiná učitelka. Při dechové zkoušce naměřili policisté učitelce v dechu 2,9 promile alkoholu.

 

Opilou ženu převzal do péče její blízký příbuzný. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu. Případ dále prověřují.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kdo jezdí do školky v BMW? Nápověda: Je to dcera známé moderátorky

 

David Pik tn.cz / hmr