Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.8. 2010 06:56

SLEDOVALI JSME: Velkolepá show TALENTMANIA začala

Zdroj: Oficiální zdroj

Konečně je tady. V neděli před osmou hodinou večerní začala velkolepá show televizí Nova a Markíza TALENTMANIA.

Soutěž odstartovala iluzionistickým příchodem moderátora Leoše Mareše do areálu Talentmania na barokním zámku v Miloticích.

 

PSALI JSME:

TALENTMANIA: To nejlepší z prvního dílu

Talentmania startuje už DNES. Pohled do zákulisí příprav

Co nevíte o Talentmanii: pětinu z 80 semifinalistů vyberou diváci

 

Davy fanoušků nadšeně přivítaly začátek soutěže a vytvořily opravdu báječnou atmosféru, která byla doslova cítit na každém kroku v celém milotickém zámku. 

 

Moderátor TALENTMANIE Leoš Mareš představil na úvod všechny porotce soutěže. Jako první přivítal mezi diváky českou modelku Alenu Šeredovou a nezpomněl připomenout její kousek s pitím piva na jednom z castingů. Podívejte se na videu:

 

 

Alena Šeredová má talent. Na pivo!

 

Moderátor následně vysvětlil pravidla hlasování. Mužská část poroty má jeden hlas, ženská část má druhý hlas a třetí a rozhodující mají diváci v sále. 

 

Vzápětí přivítal na nádvoří mezi diváky Leoš Mareš dalšího porotce, kterým není nikdo jiný než úspěšný slovenský zpěvák a muzikant Pavol Habera.

 

Leoš Mareš se během večera svezl na nádvoří zámku na motorce. Ovšem jen jako spolujezdec - motorku totiž řídil cvičený medvěd.

 

 

Vzápětí přivítal dalšího porotce. Slovenská hvězda Adéla Banášová přijela jako ostatní ve starodávném bílém kabrioletu.

 

Matonoha nebo Poláček z Ukrajiny?

 

Vzápětí přišel na řadu "dvojník" českého herce Tomáše Matonohy jménem Ivan Poláček z Ukrajiny. Nechal si poradit několik slov a na místě složil, zahrál a zazpíval krátkou píseň.

 

 

 

Dále se představili i dvojnice slavného popového zpěváka Michaela Jacksona, které zatančily na několik slavných hitů krále popu.

 

Na řadu samozřejmě přišel i čtvrtý a poslední porotce Zdeněk Troška. Úspěšný český režisér je velmi populární v Česku i na Slovensku, o čemž svědčil bouřlivý aplaus, kterým ho diváci na zámku Milotice přivítali.

 

Spor porotců vyřešen

 

Moderátor Leoš Mareš si poté pozval oba mužské porotce Zdeňka Trošku a Pavla Haberu. Oba měli behěm castingu spor kvůli jedné Haberově písni, kterou Troška v podání dvou soutěžících dívek zkritizoval. Režisér vysvětlil, že současnou hudbu nesleduje, a nevěděl proto, že to je Haberova píseň. Pavol Habera se všemu nakonec jen zasmál.

 

 

Celý večer visí ve vzduchu otázka, kdo bude modervat s Leošem Marešem show TALENTMANIA. Populární bavič si postupně pozval všech osm dívek, které s ním střídavě moderovaly jednotlivé castingy.

 

Která bude po boku Leoše Mareše? Moderátorky Talentmanie

 

Následně nastoupili na balkón milotického zámku všichni porotci. První písmena křestních jmen všech čtyř tvoří slovo ZAPA (Zdeněk, Adéla, Pavol a Alena), což je také název improvizované porotcovské kapely, která divákům na závěr večera předvedla taneček a zazpívala.


Soutěžící budou poměřovat svůj talent v osmi kategoriích, z nichž dvě jsou speciální:

 

1) Tanec (jednotlivců i skupin)

2) Cirkusové vystoupení (akrobacie, kouzelnictví, žonglování, drezura zvířat)

3) Comedy (skeč, vyprávění vtipů, "stand up" vystoupení, recitace)

4) Sólový spěv

5) Sborový zpěv

6) Hra na hudební nástroj

 

První speciální kategorií je kategorie dětská. Na žánru předváděného umění nezáleží, podmínkou je věk 0-14 let. Druhá speciální kategorie je určena těm, kteří se do výše uvedených škatulek nevešli, ale mají něco velmi zajímavého, s čím se chtějí divákům i porotě předvést. A koneckonců – hranice mezi kategoriemi nejsou zas tak ostré a vše se dá i kombinovat.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz