Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

svíčky a plyšáci

SMUTNÉ FOTO: Hrob Moniky a Klárky nemá měsíc po pohřbu náhrobek!

Hrob Moniky a Klárky, které zemřely v Egyptě
Zdroj: tn.cz / Facebook

Moniku a Klárku, které za záhadných okolností zemřely v Egyptě, pochovali sice už před více než měsícem, přesto jejich hrob nemá náhrobek.

Plyšáci, svíčky, živé i umělé květiny, dvě kamenné desky, ale žádný náhrobek. Tak to vypadá na jednom z karvinských hřbitovů v místě, kde rodina pochovala Moniku a Klárku Kramných, které za zatím neobjasněných okolností zemřely na konci července v egyptské Hurghadě.
 

O hrob se sice rodina vzorně stará, ale jména Moniky a Klárky nikde nejsou. A nejsou tam ani jména nikoho z příbuzných. Jestli si to rodina nepřála nebo jestli na náhrobní kámen nemá rodina peníze, není jasné.


Jak to vypadá na hrobu Moniky a Klárky

1
/
5
Zdroj: TN.cz
Hrob Moniky a Klárky - 1

 

Petru Kramnému, který jako jediný z rodiny osudnou noc v Hurghadě přežil, už v letovisku docházejí peníze. Cestovka mu sice platí hotel s polopenzí, ale vodu a ostatní věci si musí platit sám. Teď se navíc dozvěděl, že může bez obvinění trčet v Egyptě i několik let.
 


Pohřeb Moniky a Klárky se konal 14. července a organizovala ho sestra Petra Kramného. Tehdy si rodina nechala celý hřbitov na několik hodin uzavřít.
 


Petrovi účast egyptské úřady zakázaly. Jeho jediným přáním teď je brzy se dostat do Česka a zapálit Monice a Klárce svíčku.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nic jim není svaté, majitelé pohřebních ústavů podvádějí a berou nás na hůl

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Hrůzný osud Anife Vyskočilové: Viděla smrt bratra, byla znásilněna a nucena k potratu!

Otrava průmyslovým jedem? Podívejte se, které jsou běžně k dostání a jak zabíjejí!

TN.cz