legenda ve vážném stavu

Strach o Hanu Hegerovou: Je v umělém spánku v nemocnici!

Hana Hegerová
Zdroj: Mediafax
Hana Hegerová je v umělém spánku v nemocnici

Zpěvačka Hana Hegerová (83) se nemohla zúčastnit dnešního pohřbu svého dvorního skladatele Petra Hapky (70). Po srdeční příhodě skončila v nemocnici a lékaři ji museli uvést do umělého spánku.

Legendární šansoniérka se kvůli špatnému zdraví už velmi dlouhou dobu neobjevila na veřejnosti. Podle Revue iDnes ji navíc nyní stihla vážná srdeční příhoda. Hana Hegerová byla podle portálu převezena ze svého bytu do Všeobecné fakultní nemocnice, kde leží v umělém spánku.

 

"Můžeme potvrdit její hospitalizaci,“ řekl mluvčí nemocnice Filip Brož s tím, že další informace o jejím zdravotním stavu nesmí zatím poskytnout.

 

 

Hana Hegerová se tak dnes nemohla účastnit pohřbu hudebníka Petra Hapky, který pro ni složil celou řadu šansonů a nazpíval s ní slavnou píseň Levandulová. Pro jednu z nejlepších šansoniérek Hapka skládal už od 60. let.

 

Hana Hegerová za svou dlouhou kariéru vydala řadu alb, ale nejproslulejší je asi Potměšilý host, který pro ni napsal právě Petr Hapka spolu s Michalem Horáčkem. Objevila se také v řadě filmů, například ve Formanově Konkursu nebo v Kdyby tisíc klarinetů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šok pro milovníky filmu: Vážně nemocné Libuši Šafránkové odebrali část plic

Šafránková po operaci plic: Má rakovinu?!

Související témata:
hel TN.cz