Tajné video

Tady byla ještě šťastná! Bartošová na dosud TAJNÝCH záběrech. VIDEO

Téma:

Na těchto záběrech, které vznikly v době, kdy byla Iveta Bartošová na vrcholu kariéry, ze zpěvačky čiší radost a štěstí. Při pohledu na ni člověka až zamrazí, když dnes ví, jak si s Bartošovu život pohrál.

Bartošová svého času patřila mezi nejkrásnější a nejpopulárnější české zpěvačky. Během své kariéry získala řadu ocenění, mimo jiné také tři zlaté slavíky. Jak se jí dařilo profesně, v soukromí měla smůlu, především na partnery, jak několikrát zmínili její nejbližší.

 

Na videu, které pochází z 90. let, tedy z období, kdy byla na samém vrcholu své kariéry a slávy, se zpěvačka líčí na focení. Je uvolněná a usměvavá. Sestřih dalších videí z Ivetina soukromí, z míst, kam se běžně kamery nedostaly, tedy mimo záře reflektorů, uvidíte už dnes v pořadu Prásk!, který začíná ve 21:30. Nenechte si jej ujít!

 

Osmačtyřicetiletá Bartošová svůj život ukončila 29. dubna skokem pod vlak nedaleko svého bydliště v Uhříněvsi. Někdejší trojnásobná zlatá slavice se v posledních letech potýkala se závislostí na alkoholu a lécích a pokoušela se navázat na svou úspěšnou kariéru.

Související témata: