Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2014 11:17
galerie a video Propouštění bosse

Tajemná blondýnka po Jonákově boku. Kdo to je a co chystá?

Zdroj: TN.cz

Kontroverzního bosse 90. let Ivana Jonáka v pondělí po 18 letech propustili z vězení. Když vyšel z basy, čekaly na něj obě dcery Veronika a Sylvie a ještě neznámá a tajemná blondýnka. Kdo to byl?

Kdo byla blondýna po boku Ivana Jonáka, která ho v pondělí doprovázela celou dobu po propuštění z vězení. Byla s ním na Olšanských hřbitovech, kde Jonák položil květiny na hrob své exmanželky. Právě za zosnování její vraždy si odseděl 18 let. Poté se vydal do kdysi slavného, dnes zchátralého, Discolandu Sylvie. Všude ho doprovázel právník, obě dcery a také právě záhadná blondýnka.
 

Starší Jonákova dcera Veronika Blesku prozradila, že je to přítelkyně. Celý den se tajemná blondýna ale držela spíše v povzdálí. K žádnému objetí, či políbení před kamerami a fotoaparáty s Jonákem nedošlo.
 

16

GALERIE: Přítelkyně Ivana Jonáka

Zdroj: TN.cz

Jonákova přítelkyně - 2

Hodnocení:


 

Podle všeho je tato tajemná blondýna ta, se kterou si Jonák z vězení dopisoval, a která žije Srí Lance. Právě na tento ostrov v Indickém oceánu by se mohl Jonák vydat. Jestli to bude na pořád, nebo jen na "dovolenou" a vrátí se zpět do Česka, aby oživil Discoland Sylvie, zůstává otázkou.
 

Ivan Jonák si odseděl 18 let za zosnování vraždy své manželky. Celý svůj trest si odpykal a v pondělí byl propuštěn na svobodu. Jonák začínal před revolucí jako vekslák, po revoluci se stal obávaným bossem.
 


Lidé ho obdivovali i se ho obávali. Po Praze běžně vozil nahé holky a vždy u sebe nosil pistol. Velice známá je jeho fotka z 90. let, kdy v jedné ruce drží svého dvouměsíčního syna a v druhé má pistoli. Jeho proslulé večírky v Discolandu Sylvie navštěvovaly i hvězdy šoubyznysu.

tn.cz / hmr
Reklama