sebevražda ivety

Tak to je úlet: Zrzavá kriminalistka se SVLÉKLA v komedii Slunce, seno, erotika!

Slunce seno - vyšetřovatelka
Zdroj: tn.cz/ oficiální zdroj
Téma:

Byla vám policejní specialistka na domácí násilí, která se podílí na vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové, povědomá? Není divu. Hrála totiž polonahá v kultovní komedii Slunce, seno, erotika!

Okolnosti vyšetřování sebevraždy zpěvačky Ivety Bartošové, která si před dvěma týdny rezignovaně sedla před vlak a nechala se přejet, získávají čím dál bizarnější rozměry. Nejprve se ukázalo, že nagelovaný kněz, který ji pochoval, je bývalý zedník a voják z povolání.
 

Teď zase vyšlo najevo, že kriminalistka, která se od počátku spolu s mladým kolegou případem zabývá, má neméně zajímavou minulost. Žena, která se marně snažila probojovat na Ivetin podivný pohřeb režírovaný Rychtářem a jako první byla na místě tragédie v Uhříněvsi, totiž před lety ukázala prsa celému národu.

 

Kriminalistka ze Slunce, seno

1
/
5
Zdroj: YouTube.com / Oficiální zdroj
Slunce seno - vyšetřovatelka

 

Všichni si určitě snadno vybaví scénu z třetího dílu Troškovy kultovní trilogie Slunce, seno..., kde učitelka Jaruška v podání Jaroslavy Hanušové posílá na splav v Hošticích dav polonahých slečen. Pikantní je, že jednou z nich byla tehdy osmnáctiletá copatá brunetka Kamila M. Dnes je z ní rusovlasá vyšetřovatelka, která vyslýchá Josefa Rychtáře.

 

 

"Kamilka byla hodná, skvělá, úžasná, opravdu inteligentní holka. Byla pro každou legraci. Byla to úžasná parťačka, velmi sympatická dívka,“ vzpomíná na ni pro Blesk režisér Zdeněk Troška. Komedie Slunce, seno, erotika, ve které si budoucí policistka zahrála jako studentka, se natáčela v roce 1991.

 

VŠE O IVETĚ SE DOČTETE ZDE

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejlepší slovenská tenistka ukazuje bradavky. Pome!

Penelope Cruz slaví 40 let: Podívejte se na její prsa

hel TN.cz