rozloučení

Trapas na pohřbu Bartošové: Pozvali vyšetřovatelku a pak ji nepustili dovnitř

Téma:

Hlavní vyšetřovatelku, která zkoumá sebevraždu Ivety Bartošové, pozval Josef Rychtář na poslední rozloučení. Jenže pak ji ochranka nepustila dovnitř, i když to pohledná rusovláska zkoušela i postranním vchodem.

Josef Rychtář dbal na to, aby se do strašnického krematoria dostali pouze pozvaní hosté. Jedná se hlavně o jeho rodinu, protože Ivetin syn Artur ani zpěvaččina matka Svatava, sestra Ivana ani bratr Lumír na pohřeb nepřišli. Jsou znechuceni mediálním cirkusem, který Rychtář po tragické smrti zpěvačky rozpoutal, a proto jím organizovaný obřad bojkotovali.
 

Kdo byl pozvaný a přišel, je ale kriminalistka a policejní specialistka na domácí násilí. Ta dorazila v doprovodu kolegů kriminalistů k obřadní síni.
 

Kriminalisté na pohřbu Ivety Bartošové

1
/
5
Zdroj: Martin Mithofer
Kriminalisté na pohřbu Ivety Bartošové - 2

 

Pak ale nastal trapas, ochranka dámu od policie odmítla pustit dovnitř. Policistka zkusila i zadní vchod, ale neuspěla ani tam. Nakonec naštvaně odešla.

 

 

Josef Rychtář si přál původnně velkolepý obřad pro širokou veřejnost, nakonec vycouval a rozhodl se pro soukromé rozloučení bez médií a pouze pro pozvané. Desítky fanoušků zpěvačky se tak loučily před zavřenými dveřmi krematoria.

 

 

GALERIE: Pohřeb Ivety Bartošové

1
/
13
Zdroj: Martin Mithofer
Pohřeb Ivety Bartošové

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

POHŘEB IVETY BARTOŠOVÉ: Podívejte se na galerii

Dvojí život Ivety Bartošové (†48): Do druhého světa Rychtáře nepouštěla

VZPOMÍNKA NA IVETU: TV speciál o Ivetě Bartošové v pořadech Novy

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
sta, hel TN.cz