Křečovice

Učitelky ze Sedlčanska zapomněly malé dítě v autobuse! Ve školce už nepracují

Školní autobus - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com

Dvě učitelky z mateřské školky v Křečovicích na Sedlčansku ukončily svůj pracovní poměr. Důvod? Zapomněly po školním výletě jedno dítě v autobuse.

Dvě starší učitelky složily před prázdninami výpověd do rukou ředitelky MŠ Jitky Žaloudkové. Obě se tak rozhodly, když po školním výletě na konci června zapomněly jedno z dětí v autobuse. Na případ upozornil regionální tisk.
 

Ředitelka školy Jitka Žaloudková uvedla, že si učitelky všimly, že jedno dítě v autobuse spí. Došly ho vzbudit a vystoupily. Malá dívka ale znovu usnula a autobus ji omylem z Křečovic odvezl do nedalekých Sedlčan.
 


 

Učitelky si podle ředitelky Žaloudkové okamžitě uvědomily, že dívka z autobusu nevystoupila. Telefonicky kontaktovaly řidiče. Ten dívku odvezl do Sedlčan, tam si přestoupila na běžný linkový autobus a odjela zpět do Křečovic. Ona sama i její rodiče berou podle Žaloudkové celou historku s humorem.  
 

Pro obě učitelky ale případ humorně nekončí. Uvědomily si své pochybení a na vlastní žádost rozvázaly se školou pracovní poměr.

 

ČTĚTE TAKĚ:

 

Nemůžete sehnat školku? Dítě vám nově pohlídají v práci

Kolik stojí hlídání předškoláka, když "nefunguje" babička?

Kam s dětmi? Nutně potřebuji hlídání

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

sta TN.cz