Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ZVÍŘECÍ TÁTA

V útulku pana Váni někdo brutálně pozabíjel zvířata! POMŮŽETE?

Hned několik zvířat někdo pozabíjel v útulku v Kletečné na Pelhřimovsku, kde majitel chová hlavně týraná a handicapovaná zvířata. Vše už vyšetřuje policie. Navíc tam nejde ani zdaleka o první podobný případ.

Pan Váňa přišel o ročního jelena a dvě laně, které navíc byly březí. Pan Váňa se o ně staral už několik let jenže včera navečer poté, co odjel pro krmení, mu tři nejlepší kusy ze stáda někdo pozabíjel. Krutě a hlavně bezdůvodně.

 

S případnou nabídkou pomoci se můžete obracet přímo na Ladislava Váňu na telefon 722 174 633. Děkujeme!

 

"Já jsem se 5 let těšil až si odchovám jeleny," zoufá si teď majitel útulku pan Váňa. Kdo a proč něco tak otřesného udělal, nechápe – v útulku má kolem tisícovky většinou handicapovaných zvířat, která nikdo nechce. Případ už řeší policie. 

"Čekáme na veterinární výsledky , abychom věděli, co se se zvířaty stalo," říká pelhřimovská policejní mluvčí Monika Pátková. "Když člověk má radost a těm zvířatům pomáhá a někdo mu ublíží, tak proč to dělá," nechápe brutální útok pan Váňa. Navíc panu Váňovi další laň a několik hus a kačen zmizelo, nejspíš je někdo ukradl.

 

Pan Váňa a celý jeho útulek nejspíš někomu pořádně leží v žaludku - nejde totiž ani zdaleka o první takový případ.Třeba před třemi měsíci mu přímo z ohrady někdo vypustil velbloudici Ladu. Tu se po zdlouhavém hledání nakonec podařilo v pořádku nalézt.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nechutná brutalita: Podívejte se, jak fotbalista vyhazoval psa ze hřiště. Málem zabil!

Jezero smrti: Zvířata tam umírají po tuctech

David Pik tn.cz / hru