VATIKÁN v ŠOKU! BARTÁK zneužil k natáčení PORNA lékařskou propustku!

Na Apoštolskou nunciaturu měl Jaroslav Barták přístup, aby poskytl lékařskou péči, ne aby tu nechal natáčet morálně závadné scény. V reakci na čtvrteční reportáž televize Nova, která na chystaný snímek upozornila, to v pátek uvedla mluvčí České biskupské konference (ČBK) Monika Vývodová.

"Ty jsi zhřešila chtíčem, přiznej se a budeš upálena," kázal Barták jako kardinál v připravovaném historicko-erotickém filmu Svobodný zednář Giacomo Casanova. Sám je přitom v civilním životě obviněný ze znásilnění nebo týrání už 12 žen.

 
Podívejte se na video:


 

"Jsem nevinná, Vaše eminence, já jsem nevinná!" odpovídá mu domnělá hříšnice. Scéna se natáčela v Praze v prostorách vatikánského velvyslanectví.
 

"Doktor Barták měl přístup na nunciaturu jako lékař za účelem poskytnutí zdravotní péče z důvodu podezření na vážnou chorobu, a pokud v tuto dobu zneužil svůj pohyb v prostorách nunciatury k inscenování a pořizování morálně závadných obrazových snímků, apoštolská nunciatura proti tomu jako zastupitelský úřad důrazně protestuje," shrnula pozici ČBK Vývodová. Během čtvrtka přitom nunciatura odmítala jakkoli reagovat.
 


 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Chlípný doktor Barták v erotickém filmu! Točil se zřejmě i na velvyslanectví Vatikánu!
 

Podle televize Nova měl štáb v polovině dubna k dispozici dva sály. Jeden používal jako převlékárnu, ve druhém se natáčelo. "Domlouval to doktor Barták s panem velvyslancem přímo na tom vatikánském velvyslanectví," řekl Nově Oldřich Bareš, který se natáčení přímo účastnil.
 

Jakkoli se na nunciatuře žádné erotické scény ve finále nenatáčely, podle TV Nova k tomu nebylo daleko. "Barták tam chtěl dostat scény, kde strhává z těch jeptišek šaty a znásilňuje je," tvrdila pro televizi jedna z dívek. Ty měla na natáčení doktorovi dodávat castingová agentura Františka Jílka, která má sama problém s pověstí.

TN.cz