Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2011 17:14

VELKÝ PŘEHLED UZAVÍREK dálnic a rychlostních silnic! MAPA!

kolona na Jižní spojce
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Policie a ministerstvo dopravy začínají chystat krizové plány na příští rok, kdy se chystá velká oprava zdevastované dálnice D1. Zatím dělníci před blížící se zimou narychlo látají díry, kde se dá. Přinášíme velký přehled těchto oprav, které vám na cestách mohou nepěkně zkomplikovat jízdu.

Kdo jel v posledních měsících či letech po hlavní dálnici D1, je mu jasné, že potřebuje důkladnou opravu. S tou se má začít příští rok, nejspíš v červenci.
 

I když se dálnice bude zatím opravovat a rozšiřovat zřejmě jen na pěti nejdůležitějších a nejrozbitějších místech, už teď je jasné, že to výrazně ochromí provoz na nejdůležitějším dálničním tahu země. Proto už teď začínají úřednící ministerstva dopravy a policisté připravovat krizové plány pro tuto dobu.
 

PSALI JSME:
D1 už třetí den blokují kolony! Řidiči šílí!

 

Přesto se ještě před nadcházející zimou snaží správci dálnice zalátat a opravit alespoň ty nejhorší úseky D1. Totéž pochopitelně platí i pro ostatní dálnice a rychlostní komunikace v zemi. Přinášíme vám přehled aktuálních podzimních omezení a uzavírek na těchto páteřních tazích, kde práce na silnici výrazně komplikují dopravu.
 


 

Jediný pohled na mapu svědčí o tom, v jak příšerném stavu se dálnice D1 nachází. Většina aktuálních oprav se totiž týká právě jí. Hledáte-li detailnější údaje o termínech oprav a přesných úsecích, kterých se týkají, použijte odkaz na web Ústředního automotoklubu ÚAMK:
 

OMEZENÍ A UZAVÍRKY DÁLNIC A RYCHLOSTNÍCH SILNIC
 

 


 

TN.cz