Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2014 18:01
tragédie

VIDEO: Pohled na Bartošovou ležící na kolejích byl děsivý

Zdroj: TN.cz

VIDEO: Redakce TN.cz má k dispozici video, které ukazuje tělo Ivety Bartošové, než ho zakryla černá plachta.

Zpěvačka Iveta Bartošová spáchala sebevraždu.  Ke kolejím v Uhříněvsi přišla ve chvíli, kdy se po nich řítil vlak na Prahu. Těsně před ním si lehla na koleje. Strojvedoucí neměl čas zareagovat.


Na místo ihned vyjeli záchranáři. Vše ale bylo marné. Utrpěla těžká zranění a zemřela na místě. Přivolán byl proto i koroner. Pod titulkem článku najdete video, na kterém je vidět, jak probíhalo ohledávání těla Ivety Bartošové.
 

Mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová ČTK řekla, že záchranáři dnes zasahovali na železničním přejezdu v Uhříněvsi, kde vlak srazil osmačtyřicetiletou ženu. Utrpěla zranění neslučitelná s životem, řekla bez dalších podrobností mluvčí.
 

Mluvčí pražské policie Andrea Zoulová na místě nehody totožnost oběti nepotvrdila, bude se ověřovat pomocí testu DNA. Vlak podle ní přejel ženu mezi 40 a 50 lety, která u sebe neměla doklady. Policie nyní prověřuje, zda šlo o nešťastnou náhodu nebo o sebevraždu, hledá proto i další svědky události. Zatím jediným svědkem je strojvůdce, podle kterého žena stála v kolejišti, uvedla policejní mluvčí.
 

16

GALERIE: První květiny na místě, kde Iveta Bartošová spáchala sebevraždu

Zdroj: Martin Mithofer

První květiny na místě, kde Iveta Bartošová spáchala sebevraždu - 1

Hodnocení:


 

Ženu srazil dnes půl hodiny před polednem osobní vlak z Prahy do Benešova. Místo neštěstí v okolí železničního přejezdu, přes který vede silnice z Uhříněvsi do Benic, policisté obehnali páskou.
 


Na místo se přišlo podívat i několik místních lidí, mezi nimi například muž s kočárkem a malým dítětem nebo žena venčící psa. Práci vyšetřovatelé zpovzdálí sleduje i množství novinářů.


Iveta Bartošová po sobě nechala dopis na rozloučenou. Jeho znění najdete na portálu prask.tv. V Televizních novinách v 19:30 uvidíte o smrti zpěvačky podrobnou reportáž.
 

V souvislosti s tragickým úmrtím legendární zpěvačky Ivety Bartošové zařazuje TV Nova do vysílání Prásk! Speciál: Iveta Bartošová, který diváci uvidí mimořádně dnes po seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šílené video: Důchodce sejmul vlak přímo na přejezdu

Všechno jsem zku*vila, napsala Češka (†13) a skočila pod vlak. Proč se zabila?

Děsivé fotky z mobilu: Tělo Ivety Bartošové na kolejích než ho zakryla plachta

Iveta Bartošová zemřela. Připomeňte si nejlepší momenty jejího života

Vzpomínka na Ivetu: Podívejte se, jak zářila na obrazovkách Novy

sta / tn.cz ČTK
Reklama