Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Srovnání cen se světem

Víme, kde nakoupíte vánoční dárky nejlevněji. Ušetříte až desetitisíce!

Děti s dárky
Zdroj: isifa.com
Děti s dárky

Pokud se chystáte na nákupy dárků pod stromeček, určitě byste měli zvážit i možnost zakoupit je přes internet ze zahraničí. Připravili jsme pro vás přehled sedmi věcí a srovnání jejich v Česku, Německu, Velké Británii a Spojených státech.

Parfémy, oblečení, hračky i nějaká ta elektronická vymoženost. To jsou nejvšednější věci, které se každoročně objevují pod vánočním stromkem.

 

Čím víc se Vánoce přibližují, tím se i zvětšují fronty v obchodech. Většinou netrpí jen vaše nohy, ale často i vaše peněženka. Zkuste to letos jinak.

 

Zkusili jste už někdy zakoupit dárek pod stromeček ze zahraničí? Mnohdy můžete ušetřit i několik tisícovek. Podívejte se na přehled cen věcí, které jsme pro vás vybrali a zároveň porovnali s cenami v tuzemsku, Německu, Velké Británii a USA.

 

 

Nejlépe a hlavně nejlevněji se nakupuje v amerických internetových obchodech. Za elektroniku, parfémy, ale i oblečení tam necháte až o několik tisíc korun méně.

 


A pokud budete chtít nakoupit levně v Čechách, můžete využít akčních nabídek velkých řetězců. Na jejich nabídky se můžete kouknout ZDE.

kos TN.cz