gratulujeme

Vítězka fotosoutěže Vaneska si převzala cenu!

Téma:

Vítězka velké soutěže o nejkrásnější dítě Česka si v prodejně Pompo na pražském Zličíně převzala svou výhru. Vaneska si pro šek v hodnotě 20 000 Kč přijela z Olomouce za doprovodu obou rodičů.

Jedenáctiletá Vaneska zvítězila v soutěži, která probíhala v listopadu na portálu TN.cz. Vanesku nafotil profesionální fotograf a snímek do soutěže poslal její tatínek Jan Koláček z Olomouce. "Výhra nás hodně překvapila, vůbec jsme to nečekali," prozradila matka Vanesky Kateřina Zapová.

 

"Koupím si za to dětskou laboratoř, 3D puzzle a určitě něco i pro bráchu," sdělila nám krátce po převzetí šeku vítězka. Vánoce tedy budou letos u Vanesky doma opravdu bohaté! "Děkujeme televizi Nova a Pompu za to, že jsme se mohli vůbec zúčastnit," dodává matka Vanesky.

 

 

Dvacetitisícový šek však není jedinou výhrou, kterou Vaneska za svou vítěznou fotografii obdržela. Dvacet tisíc jí patří za celkové vítězství a tři tisíce za vítězství v posledním kole. Celkem si tedy bude Vaneska a její rodina užívat hraček a vybavení za rovných 23 tisíc korun!

TN.cz