Smrt v USA

Zemřel vnuk Milouše Jakeše! Miloval bojové sporty a nepřežil rvačku

V Los Angeles zemřel český občan. Podle informací televize Nova se jednalo o vnuka bývalého generálního tajemníka KSČ Milouše Jakeše - Petra. Ten měl zemřít při rvačce.

Vnuk bývalého komunistického pohlavára - Petr Jakeš - je podle informací televize Nova po smrti. Zemřel údajně ve Spojených státech, kam podle sousedů odjel zhruba před měsícem a to prý hlavně kvůli studiu. V americkém Los Angeles měl chodit do školy dva roky.
 

Někteří jeho kamarádi tvrdí, že si měl přivydělávat jako vyhazovač v některém z tamních nočních klubů. Podle informací televize Nova zemřel vnuk bývalého generálního tajemník KSČ v Los Angeles už před necelými dvěma týdny.
 

GALERIE: Petr Jakeš a Milouš Jakeš

1
/
6
Zdroj: facebook.com
Petr Jakeš - vnuk Milouše Jakeše - 2

 

Ministerstvo zahraničí  zatím nechce tuto informaci potvrdit. "V Los Angeles zemřel český občan," uvedla mluvčí Johana Grohová. K tomu, zda se jednalo o vraždu, se ale nevyjádřila, jen uvedla, že se jednalo o úmrtí.
 


Podle informací televize Nova ale vnuk Milouše Jakeše zemřel při rvačce. To, že měl oblibu v bojových uměních je zřejmé i z jeho profilu na sociální síti. My jsme se dnes pokoušeli kontaktovat, jak bývalého generálního tajemníka Jakeše, tak i jeho syna - tedy otce Petra. Bohužel ale neúspěšně.
Pohřeb by měl být podle našich informací příští týden.

Související témata:
hmr / Martin Šnajdr tn.cz / TV Nova