pátrání POMOZTE!

"Vrať se domů, zvládneme to!" prosí maminka krásnou Kateřinu a bojí se o její život

Policie stále pátrá po pohřešované 17leté Kateřině Alexijové z Prahy. Naposledy ji viděl její přítel v pátek. Rodina má strach, že Kateřina je v ohrožení života. "Strašně moc mi chybíš, Kačenko. Vrať se, prosím, domů," prosila zoufalá maminka svou dceru prostřednictvím obrazovky televize Nova.

Kateřina odešla v sobotu chvíli po poledni od svého přítele a měla jet vlakem domů do Čakovic. Nikdo už ale neví, jestli do vlaku nastoupila, nebo ne. Rodina Kateřiny je nyní zcela zoufalá. Maminka má obavy, že za jejím zmizením mohou být drogy nebo rodinné problémy, případě kombinace obojího. Je však rozhodnutá Kateřině podat pomocnou ruku v maximální možné míře.

 

Podívejte se v galerii na fotografie pohřešované Kateřiny Alexijové:

GALERIE: Pohřešovaná Kateřina Alexijová

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Kateřina Alexijová

 

Maminka Kateřiny svou dceru oslovila prostřednictvím obrazovky televize Nova. "Kačenko, jestli mě posloucháš, já ti chci říct, že mi strašně moc chybíš. Chybíš celé rodině, chybíš tetě, chybíš tatínkovi, chybíš Danovi, chybíš svým kamarádům, chybíš nám moc všem. Máme tě strašně moc rádi a moc si přejeme, aby jsi se nám vrátila v pořádku. Spolu všechno zvládneme, prosím, vrať se!" vzkázala maminka Kateřině.

 

Kateřina se podle svého přítele už těsně před zmizeních chovala prý velmi podivně. Strávila u něj asi hodinu, během které prý několikrát výrazně změnila náladu. Rodina si myslí, že to může souviset s drogami. Strach o Kateřinu má i její blízká kamarádka, která má obavy z jedné Kateřininy vlastnosti. "Bohužel je až moc důvěřivá," svěřuje se.

Kateřina měří asi 170 centimetrů, je hubené postavy, má černé vlasy a modré oči. Rodině se naposledy ohlásila v pátek pomocí sms zprávy z vlakového nádraží v Praze-Vršovicích. Pokud byste Kateřinu někde viděli, ozvěte se policii na číslo 158, děkujeme!

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o pohřešované Kateřině:

tn.cz / hru