proč musela zemřít?

VRAŽDA PETRY: Podivný vzkaz Jakuba, který se na vraždu díval. Mohl smrti zabránit?

Jakub Doležal
Zdroj: facebook.com
Jakub možná něco věděl

Jakub Doležal, který přihlížel bestiální vraždě patnáctileté Petry z Jihlavy, možná tuší, co je důvodem strašného činu. Zhruba před týdnem vypustil do světa přes sociální síť podivný vzkaz, ve kterém naznačuje, že se stalo něco zvláštního.

Strašná jihlavská vražda otřásla celou republikou. Na světlo se dostávají stále další podrobnosti z osudné noci, kdy dvojice mladíků Michal Kisiov a Tomáš Zavřel brutálně a chladnokrevně zavraždila patnáctiletou Petru. Jakub Doležal se na vraždu díval. Jeho rodina tvrdí, že Michal s Tomášem ho na místě drželi pod nátlakem, napsal portál iDnes.cz.

 

Jenže Jakub možná mohl celému strašnému činu zabránit ještě dříve než se stal. Už minulou neděli 24. března napsal na sociální síť Facebook podivný vzkaz, který naznačoval, že se stalo něco podivného.

 

 

Na otázku "Jaký je největší problém na světě?“, kterou dostal prostřednictvím speciální aplikace od některého ze svých přátel na sociálních sítích, odpověděl "Zlo!“ Takové vyjádření nepíše na sociální síť mladý kluk úplně běžně. Je tedy možné, že se ten den stalo něco, co Jakuba velmi vyvedlo z míry. A dost možná to mohlo souviset s jeho přáteli.

 

Mohlo se tedy stát, že tato skutečnost, kterou znají asi jen samotní aktéři celého případu, vedla Michala Kisiova ke strašnému násilí. Michal pravděpodobně nechtěl, aby Petra o této věci mluvil a s kýmkoliv dalším. Proto se rozhodl ji v opilosti umlčet. Petru nejprve po hádce vyhodil z okna. Když zjistil, že přežila, vynesl ji zpět do bytu a zavolal si na pomoc své dva kamarády, aby její život ukončili definitivně.

 

 

Pokud ale Jakub věděl něco závažného, co mohlo ohrozit bezpečí jeho kamarádky Petry, měl jít na policii a možná mohl celé jihlavské tragédii zabránit.

 

Podívejte se v galerii na vrahy Petry z Jihlavy:

GALERIE: Ze života vrahů Petry Vondrákové

1
/
12
Zdroj: facebook.com
Tomáš Zavřel - 6 ; Tomáš Zavřel jako malý kluk

sta tn.cz / hru