Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Soutěž TN.cz

VYHRAJTE CENY za 100 tisíc! Pošlete fotky vánoční výzdoby!

Betlém rodiny Jany Švagrikové- vítěz vánoční soutěže v kategorii jednotlivci
Zdroj: TN.cz
Perníková krása v jednom bytě ve Velké Bíteši zvítězila v loňském ročníku.

I letos pro vás máme vaši oblíbenou soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu. Přihlaste se na TN.cz, nahrajte fotku výzdoby svého domu, bytu nebo zahrady a soutěžte o zájezd a další krásné ceny. Tento rok oceníme 10 autorů nejhezčí vánoční výzdoby.

Jste přesvědčeni, že váš rodinný dům letos září víc, než ten sousedů? Povedla se vám taková vánoční výzdoba bytu, že byste chtěli, aby ji viděla celá ulice? Nebo je váš betlém tak impozantní, že by si jej nikdo neměl nechat ujít? Tak to vše pěkně vyfotografujte a fotku nám pošlete.

 

Do doutěže se dostanete ZDE.

 

Do soutěže můžete zaslat fotografii letošní vánoční výzdoby vašeho domu, bytu nebo zahrady. Třeba to letos budete právě vy, kdo zvítězí v naší soutěži o nejkrásnější vánoční výzdobu a vyhraje ceny v hodnotě 100 000 korun.

 

O co hrajeme?

 

Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 40 000 Kč od společnosti Vítkovice Tours, soutěžící na druhém a třetím místě získají telefon HTC One, na čtvrtého a pátého čekají telefony HTC One mini, fotografie na šestém místě získá značková sluchátka Beats a autoři fotografií, které budou v žebříčku na místě osmém, devátém a desátém, získají balíček suvenýrů od TV Nova.
 

Jak se mezi desítku nejlepších dostanete?

 

Po nahrání fotografie do soutěže probíhá hlasování formou SMS. Pro každou soutěžní fotografii můžete hlasovat tak, že odešlete SMS ve tvaru TNCZ ID (číslo profilu soutěžícího, pro kterého chcete hlasovat) na telefonní číslo 9030903.

 

Vzor: TNCZ 80000 (pokud chci hlasovat pro fotku s číslem 80000).

 

Jedna SMS se rovná jednomu hlasu. Cena služby 3 CZK vč. DPH.

 

Pokud chcete získat pro svoji fotografii dvacet hlasů navíc, přihlaste se ke svému profilu pomocí služby mojeID, kterou najdete v přihlášení na našich stránkách. Postup jak využít službu mojeID najdete v soutěži po nahrání profilu.


Soutěž probíhá ode dneška do 18. prosince do 18:00.

 

Tak na nic nečekejte, nahrajte fotografii vaší letošní výzdoby, hlasujte a vyhrajte s námi!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se na Vánoce připravují hvězdy Ordinace? Prozradili nám své tajné touhy!

Topmodelka Karolina Kurková prozradila, jak slaví Vánoce

TN.cz