Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smrt zpěvačky

Vzkaz Bartošové pro syna Artura není dopis na rozloučenou!

Dopis pro Artura na rozloučenou
Zdroj: Martin Mithofer
Dopis pro Artura na rozloučenou

Vzkaz zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové s největší pravděpodobností není dopisem na rozloučenou. Pokud by se jednalo o dopis na rozloučenou, zajistila by ho v rámci vyšetřování policie. Vzkaz ale přesto kriminalisté nechali Rychtářovi doma.

Kriminalisté stále vyšetřují smrt zpěvačky Ivety Bartošové, která v pražské Uhříněvsi skočila pod vlak. V rámci vyšetřování, jako tomu bývá v případech všech sebevražd, kriminalisté zajistili dopis na rozloučenou.

 

I přesto se Josef Rychtář v médiích ukázal s dopisem zpěvačky adresovaného jejímu synovi Arturovi. Jak je to možné? Je to jednoduché. Vzkaz zpěvačky jednoduše není brán jako dopis na rozloučenou. Pravý dopis na rozloučenou policie zajistila v rámci vyšetřování.

 

 

"Není reálně možné, aby policie v takovémto případě dopis na rozloučenou nezajistila. Pokud pan Rychtář něco ukazoval v médiích, nemohl to být dopis na rozloučenou. Mohl to být například nějaký vzkaz, který ale vyšetřovatelé za dopis na rozloučenou nepovažují," uvedl pro TV Nova kriminalista, který si nepřál zveřejnit své jméno.

 

 

A jak je to se záhadným datem na vzkazu? Podle informací TV Nova nechávala Iveta Bartošová po domě více takových vzkazů. Josef Rychtář, vždy když takový vzkaz objevil, na něj napsal datum nálezu. Ostatně Josef Rychtář sám přiznal, že datum na vzkaz napsal on.

 

 

Rychtáře si kriminalisté v úterý předvolali k výslechu. A jistě měl co vysvětlovat, na kriminálce strávil pět hodin. Kriminalisté poté vyjeli za Rychtářem ještě domů, odkud si odnesli potřebné dokumenty.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Kamerový systém na domu Bartošové: Rychtář ji hlídal na každém kroku

TN.cz