Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to je zvrat!

Začíná se znovu! Egypťané v KAUZE KRAMNÝ vyměnili celý vyšetřovací tým!

Kramný, právník
Zdroj: TN.cz

Ti, kteří se domnívali, že Egypťané případ Petra Kramného a jeho rodiny dali "k ledu", se pletou! Naopak se zdá, že na vyšetření podivného úmrtí Moniky a Klárky Kramných se pracuje s novým důrazem! Egyptský vyšetřovací tým byl totiž kompletně vyměněm. Alespoň to tvrdí egyptský právník Keroles Ezzat Bashier, který má přístup do vyšetřovacího spisu.

Redakce TN.cz dnes učinila exkluzivní rozhovor s egyptským právníkem Kerolesem Ezzatem Bashierem. Ten jako jeden z mála lidí v České republice má přístup do oficiálního vyšetřovacího spisu egyptské strany. První část rozhovoru najdete ZDE!
 

Informace, které jsme se dnes dozvěděli, vrhají na vyšetřování případu nové světlo. Co egyptský advokát Keroles Ezzat Bashier, říká? Čtěte celý rozhovor.
 

Již dříve jste hovořil o tom, že ve spise se mluví o dvou až třech podezřelých osobách. Můžete specifikovat, zda se jedná o Egypťany či občany České republiky?
 

"Nemohu samozřejmě sdělit ani jedno jméno, stále probíhá vyšetřování a toto by ho mohlo negativně ovlivnit. Podezřelý mohou být teď v České republice."
 

Byl už spis doplněn o závěrečné zprávy z pitvy a z toxikologického rozboru?
 

"Vyšetřování není ukončeno, spis stále není kompletní."
 

Jsou nějaké nové informace z vyšetřování?
 

"Nové je to, že na případu pracuje nový prokurátor s novým vyšetřovacím týmem. Jak velký je vyšetřovací tým, ale nejsem schopen odhadnout."
 

Spojil se s vámi Petr Kramný po svém návratu do Česka?
 

"Ne, nekontaktoval mě on ani nikdo z jeho rodiny."
 


 

Proč podle vás egyptská strana Kramného náhle propustila z Egypta?
 

"Podle mého názoru došlo k pochybení už při zadržování pana Petra Kramného v Egyptě. Prokurátor nemá právo zadržovat podezřelého, pokud není obžalovaný bez soudního příkazu," uvedl Keroles Ezzat Bashier a doplnil, že svou roli sehrál i velký mediální tlak.
 

Kramný se snaží očistit své jméno
 

Případ záhadného úmrtí Moniky Kramné a její dcery Klárky tak stále není uzavřen. Ví se jen to, že české turistky zemřely na dovolené v egyptském letovisku v Hurghádě. Mrtvé je našel otec a manžel Petr Kramný. Je hlavním podezřelým i hlavním svědkem. Z ničeho nebyl obviněn. Po třech měsících v Egyptě se Kramný vrátil domů do Karviné a snaží se očistit své jméno.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Stalloneho pitva dokončena. Známe výsledek! A ozval se i Arnold

sta a hel TN.cz