Tajemství manžela Ivety

ZÁHADNÁ MINULOST Josefa Rychtáře: Sousedé se bojí o něm mluvit!

Téma:

Josef Rychtář. Mluví se o něm jako o podnikateli, který vlastní bezpečnostní agenturu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal poté, co se v roce 2011 seznámil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Ale co bylo předtím?

Truchlící manžel tragicky zesnulé Ivety Bartošové Josef Rychtář žil před seznámením se zpěvačkou v Říčanech. Ale tam jakoby se ho bývalí sousedé báli. Nechtějí o něm příliš mluvit. "Tady ho lidé nemají rádi. Mám s tím člověkem špatné zkušenosti a nechci o tom ani se bavit," prozradila paní z restaurace, kam před časem chodíval Rychtář.
 

Do domu v Uhříněvsi Ivetě nainstaloval bezpečnostní systém. A od té doby jí byl nablízku. Rád se s ní ukazoval na říčanském koupaliště. Před rokem 1989 pracoval v tamním Kovošrotu a sám říká, že za rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví také seděl. Po nějaké době nastoupil do řad městské policie. Tam dlouho nepobyl. Mluvit o něm nechce ani kamarád, který šel Rychtářovi za svědka.
 


Ani ve škole nebyli moc sdílní, jen nám potvrdili, že Rychtář tam skutečně jako dítě chodil. Nám se ale podařilo vypátrat jednoho ze spolužáků Rychtáře. "Propadl k nám do třídy. Snažil se uplatňovat svoji sílu na těch nejslabších z nás," prozradil spolužák Milan.
 

Jenže třída se utlačovaných vždy zastala. "Jako třída jsme vždycky vstali a zahnali ho do kouta, kde jsme ho seřezali. A od té doby se choval slušně. Zlomili jsme mu ale bohužel ruku," doplnil jeho bývalý spolužák.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

NESESTŘÍHANÁ EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ Domenica Martucciho, podívejte se

tn.cz / TV Nova