Smrt podnikatele

Záhadná smrt podnikatele v Turecku: Radek si půjčil miliony a utrácel za prostitutky

Radek Bém a jeho rodina
Zdroj: facebook.com

Obchodní partner Radka Béma promluvil! Radek podle něho holdoval lehkým děvám. Tvrdí také, že za smrt podnikatele může mafie. Radek si prý před odletem dokonce půjčil 40 milionů korun. Co tam dva měsíce dělal, než ho našli mrtvého, zatím zůstává záhadou.

Těžko spekulovat, co se Radkovi v Turecku přihodilo. Podle informací, které získal deník Blesk, v tom prý byla zločinecká organizace. Tvrdí to Radkův obchodní partner.
 

Radek byl prý v Turecku dvakrát. Nejprve se svojí rodinou na dovolené, pak tam odletěl sám tři dny poté. Před odletem si půjčil 40 milionů. Zřejmě si tam domluvil obchod s pozemky.
 


Podle Radkova obchodního partnera se již na předchozí dovolené ve Vietnamu choval nepatřičně. Prý nepřiměřeně holdoval alkoholu a vyhledával prostitutky.

 

Radek Bém byl naposledy v Turecku viděn v neděli 16. června v 11:51, jak nastupuje před hotelem Olypiyat do taxiku. Pak se po něm slehla zem. Jeho manželka dlouho věřila, že Radek zmizel v Istanbulu při tamějších nepokojích, ale celé pátrání nakonec vyústilo v nejhorší možný konec.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Přehled nejděsivějších vražd Čechů v cizině

Ta objednaná prostitutka je děsně ošklivá, stěžoval si muž na policii

Dívčí sen Vanessy Hudgens: Chtěla být na drogách závislou prostitutkou

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zaplatili bychom si prostitutku?

VÁŠ PŘÍBĚH: Šok! Manžel byl u prostitutky!

bru TN.cz