co se mohlo stát?

Nedorazil na letiště! Podnikatel Radek Bém (35) zmizel v tureckém Istanbulu, rodina je zoufalá

Český občan zmizel v Turecku
Zdroj: Facebook, Mediafax
Po Radkovi se slehla zem

Český podnikatel Radek Bém byl naposledy spatřen před 11 dny, když vyšel z istanbulského hotelu Olimpyat. Na letiště už nedorazil. "Máme o něj obrovský strach," říká manželka. Na pohřešovaného Béma čeká doma i malý syn.

Po pětatřicetiletém Radku Bémovi pátrá česká i turecká policie a jeho zmizení redakci TN.cz potvrdilo i ministerstvo zahraničí.
 

"Po Radku Bémovi pátráme od 17. června. Měl se vrátit z Istanbulu, ale do letadla už nenastoupil. Naposledy byl viděn při odjezdu z hotelu na letiště. Náš generální konzul je policii maximálně nápomocný, ale zatím nejsou ke zmizení Radka Béma žádné indicie," uvedla mluvčí  ministerstva Johana Grohová.
 

Zoufalá manželka Lenka Bémová umístila na facebook výzvu, ve které prosí o pomoc s nalezením svého manžela. Radek Bém je nezvěstný od neděle 16. 06. 2013 kdy opustil hotel OLIMPIYAT na starém městě v Istanbulu a na letiště již nedorazil.
 

"Byl tam na víkendové cestě jako podnikatel. Takto létá běžně. Osobně si pořád myslím, že ho třeba turecká policie sebrala omylem při těch posledních nepokojích," uvedla pro TN.cz paní Lenka Bémová a dodala, že ve spolupráci s konzulátem nechali prohledat turecké nemocnice i věznice, ale bez žádné stopy.
 


 

Podle policejního popisu je Radek Bém asi 180 centimetrů vysoký, má střední postavu, černé vlasy a hnědé oči. Doma na něj kromě manželky Lenky čeká také malý syn.

 

hel TN.cz