smutek v praze

Zemřel legendární pražský transvestita! Podlehla zápalu plic

Pražská kulturní scéna přišla o jednoho z významných travesti umělců. Sofia Monstrozi zemřela po těžkém zápalu plic. Známá byla z vystoupení v kabaretech Tingl Tangl, vystupovala také v umělecké skupině Hanky Panky.

Sofia Monstrozi byla na české travesti scéně poměrně známou osobou. Její vystoupení byla velmi oblíbená a vyhledávaná. Všeobecně o ní bylo známo, že její show jsou vždy plné zábavy a nikdo se na nich nenudí.

 

Sofia zemřela ve věku 34 let po dlouhém boji na problémy způsobené zápalem plic. Smrt nastala v pátek v dopoledních hodinách. Od té doby jsou její facebookové stránky plné kondolencí od fanoušků a známých.

K travesti se dostala úplnou náhodou, při návštěvě jednoho klubu. Tento styl se jí prý okamžitě zalíbil a bylo jasné, čemu se bude věnovat. Její naturel dobře vystihuje asi tento citát z jejích oficiálních stránek: "Ze srdce doufám, že nám tato hravost a nadšení ještě dlouho vydrží a já budu v této skupině ještě dlouho,dlouho šťastná!" Během své kariéry vystřídala několik uměleckých skupin a o všech vždy mluvila jen v dobrém.


ČTĚTE TAKÉ:

No nekecej, to jsou chlapi? Takhle řádí nejlepší tým roztleskávačů
Po operaci pohlaví končí travesti show a začíná život

TN.cz